Eski sevgiliyi geri getirmek için çok özel taktikler

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları nelerdir bu kilit yöntemleri sen de keşfetmek istersen burada anlatılanlara kulak ver, eski sevgilinin gönlünü yeniden fethet.

Unutma!
Eski sevgiliyi geri döndürmek bir hayal değil sadece teknik.

Eski sevgiliye kendini özletmenin yolları da diyebileceğimiz bu teknik nedir?

Eski sevgiliyi geri döndürme duası değil, eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü değil! Psikolojik tekniklerden söz edeceğiz.

insan zihninin psikolojik zaaflarını bilmek ve bu zaafları kontrol eder şekilde davranmak! işin kilit noktası bu.

Eski sevgili nasıl köpek edilir kaybettiğim sevgilimi nasıl kazanırım diyen birinin psikolojik taktiklerden mutlaka faydalanması gerekiyor. Burada anlatacaklarımız da büyük oranda bunlar olacak. Eski sevgiliyi geri kazanmak için insan zihninin eğilimlerini, zaaflarını, olumlu ya da olumsuz tepkiler verdiği detayları eksiksizce bilmeniz gerekiyor. Öğrendiklerinizi de doğru zamanda doğru şekilde eski sevgilinize uygulamanız gerekiyor. Aksi halde eski sevgiliyi geri döndürme yollarında 1 arpa boyu yol kat edemeyeceğinizi ama buradaki önerileri dikkate alırsanız çok yol alacağınızı şimdiden söyleyelim.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek için Ne Yapmalı?

Sevgilim beni terk etti onu nasıl geri kazanabilirim diyenler için rehber niteliğinde bir kitap olan Eski Sevgiliyi Elde Et kitabının yazarı diyor ki

Sevgilisinden ayrı düşmüş ve büyük bir arzuyla yeniden birleşmek isteyen kişilerin birbirine çok benzer şekilde yaptıkları çok yaygın bir hata vardır. Sürekli eski sevgililerini ararlar, mesaj atarlar, ilişkimize bir şans daha ver diye yalvarırlar. Onu ne kadar çok sevdiğini anlatmaya çalışırlar, seni benim gibi kimse sevemez derler, bir sürü romantik mesajlar çeker sözler söylerler. Bu hataları çoğu insan yapar ama akıllı olanlar başka yoldan yürür. O yol şudur, eski sevgiliyi geri döndürmek için önce “Sessiz Dönem” yaratırsınız, yaklaşık 1 ay kadar sürecek olan bu sessiz dönemde ilişkiniz ve kendiniz için bazı geliştirmeler, değişimler yaparsınız, sonra da eski sevgilinizle özel bir irtibat kurar ve yaptığınız değişimi ona gösterirsiniz.

Fakat yanlış anlaşılmasın! Bu değişim fiziksel bir değişim değildir. Elbette fiziksel değişim de gerekebilir ama değişimle kast edilen asıl şey tavır, eda, davranış, yaklaşım değişimidir. Olması gereken değişimler tamamlandıktan sonra eski sevgiliyle özel bir tür irtibat kurulur. Bu irtibatta seçilen sözcüklerin önemi çok büyüktür. Psikoloji biliminden yola çıkarak hazırlanmış bazı cümle kalıpları bulunmakta. Bu cümleleri duyan bir erkek ya da bir kadın asla karşı koyamaz ve görüşmeyi kabul eder.

Görüşmeye gittiğinizde de yine psikoloji bilimi tarafından kesinliği kabul görmüş tesir altına alma taktikleri-teknikleri uygulanır. Vücut dilinizle, bakışlarınızla, davranış ve yaklaşımınızla onu tesir altına alır ve sizi yeniden çekici bulmasını sağlarsınız. Sizi tekrar çekici bulan eski sevgiliniz o görüşmeden ayrıldıktan sonra sizin için “eski” olmak istemediğini düşünür ve kendi ayaklarıyla size geri döner. Büyü değil, dua değil, hurafe değil. Hepsi psikolojik teknikler ve bir kez öğrendikten sonra herkesin kolaylıkla uygulayabileceği yöntemler bunlar. Eski sevgiliyi nasıl kazanabilirim diyenlerin izlemesi gereken yol budur. En sağlam ve kesin sonuç veren yoldur.

Eski Sevgiliyi Elde Et kitabının yazarından öğrenmeniz gerekenler henüz bitmedi. Kitaptaki yöntemlerden bu sayfada bolca söz edeceğiz çünkü fenomen olmuş bu kitabın yüzlerce ilişkinin yeniden başlamasına vesile olduğunu biliyoruz. Dijital yayıncılıkta dev bir marka olan E-Kitap Dünyası tarafından Mojo İlişki Uzmanlığı Akademisi katkılarıyla hazırlanmış olan bu kitap başka neler diyor aktarmaya devam edelim ama önce yapılması gerekenler neymiş tüm adımları bir özet geçelim.

Şimdi gelelim bu 4 adımı detaylandırmaya…

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Taktikleri 1

Sessiz Dönem

Eski sevgiliyi geri getirmek için izleyeceğiniz yolda atmanız gereken 1 numaralı adım Sessiz Dönem. Biliyoruz zorlanacaksınız ama onu arayıp sormaya, mesaj atmaya tamamen son vermelisiniz. Onu geri kazanmak istiyorsanız bu disipline girmeli ve nefsinize hakim olmalısınız. Bu kural ihlal edebileceğiniz bir kural değil! Aramayın, sormayın, sosyal medyada ona gönderme yapan imalı paylaşımlar yapmayın, görüşmeye çalışmayın, ortak arkadaşlarınızı araya sokmayın. Sıkın dişinizi 1 ay. Sizden hiçbir haber alamasın. İnanın göz açıp kapayana kadar geçecek 1 ay.

Şöyle düşünün “Toplasan 1 ay sabreder ve ek olarak diğer uygulamaları da doğru şekilde yaparsam onu hiç kaybetmeyeceğim. Ama sabretmez ve hataları yapmaya devam edersem onu tamamen kaybedeceğim. Geri dönüşü olmayacak.”

Bu gerçeği aklınızdan çıkarmaz ve ara sıra kendinize bunu hatırlatarak devam ederseniz eski sevgiliyi elde etmek için sebatla devam ediyor olacaksınız. Kontrolü kaybedecek olduğunuz her an bu sözleri hatırlayın.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları 2

Geliştirmeler

Eski sevgiliyi geri döndürmek için izleyeceğiniz yolda atmanız gereken 2 numaralı adım Geliştirmeler adımıdır. Peki nedir bu geliştirmeler?

Bilirsiniz her ilişkinin ayrı bir dinamiği vardır. Sizin ilişkinizde geçmişten bugüne sorun olan şeylerle bir başkasının ilişkisinde sorun olan şeyler başkadır. Eski sevgiliniz ve siz bazı uyumsuzluklara sahipken bunları o an pek anlamaz ya da görmezden gelirsiniz ama irili ufaklı sorunlar birike birike en sonunda ilişkide çatırdamalara sebep olur. Ne zaman ki yumurta kapıya dayanır, yani ayrılık! işte o zaman “tüh keşke şunu yapmasaydım, tüh keşke bunu yapmasaydım” demeye başlarsınız. Bir şans daha verse, bu ilişkide değiştireceğim çok şey olacak dersiniz, değil mi?

Şimdi bu aşamada çok önemli bir detay var. Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı diyor ki;

Bir ilişki ayrılığa düştüğünde, taraflardan biri bazı şeylere pişmandır ama yapılan araştırmalar gösteriyor ki hala daha pişman olmaları gereken asıl şeyleri çoğu kişi görmüyor! Keşke şöyle davranmasaydım deyip o ilişkiden ders çıkardıkları detaylar ilişkinin dinamiğini kurtaran şeyler değil. Kaba tabiri ile ıvır zıvıra takılıyorlar ama ilişkilerini eskiten asıl yanlış davranışları göremiyor, tespit edemiyorlar. Eski sevgilisine sözler veriyor “Yaa aşkım inan bir daha öyle yapmayacağım” diyor ikna etmeye çalışıyorlar ama karşı taraf ikna olmuyor. Neden? Çünkü karşı tarafı ikna edecek değişim, o değişim değil. Yanlış tespitinizi vaat ediyorsunuz, ikna olmasını nasıl bekliyorsunuz?

Hanımlar, beyler!
İşte bu yüzden ilişkinizde tespit etmiş olduğunuz değişmesi ve gelişmesi gereken kaç detay varsa onları ikiyle çarpın. Çünkü işin uzmanları açıkça söylüyor. Çoğu kişi eski sevgilisiyle arasında geliştirip değiştirmesi gerekenlerin neler olduğunu doğru tespit edemiyor. Bu nedenle de eski sevgilisini ikna edemiyor! Bu arada “Lafı çok uzattın ben artık Eski Sevgiliyi Elde Et kitabını okumak ve öğreneceklerimi bir an önce eski sevgilime uygulamak istiyorum” diyen varsa buraya tıklayarak 65 sayfalık bu kitabı okumaya hemen başlayabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Teknikleri 3

Özel irtibat

Eski sevgiliyi geri kazanma yollarında uymanız gereken 3 numaralı kural özel irtibattır. Bu irtibatı özel yapan şey farklı bir erişim aracı kullanmak değil, farklı bir yaklaşım sergilemektir. isterseniz telefonla arayabilirsiniz, isterseniz mesaj atabilirsiniz fark etmez. Fark ettirecek şey sessiz dönemden sonra onla kuracağınız ilk irtibatta onun zihnini çalıverecek, psikolojik olarak olumlu tepki vermesine sebep olacak özel sözleri kullanmanızdır. Sözler = Yaklaşım / Yaklaşım = Kişiliğinizdir.

Öyle cümleler kurmalısınız ki henüz yüz yüze görüşme teklifinizi kabule dip o görüşmeye gelmeden önce, o mesajda ya da telefonda bir değişim ve gelişim geçirdiğinizi hemen anlamalı! İşte bu etkiyi yaratan çok özel cümle kalıpları mevcut. Eski Sevgiliyi Elde et kitabındaki hazır halde bulunan o cümleleri, hazır metinleri telif hakkı nedeniyle elbette ki burada paylaşamıyoruz ama kitabı okuyabileceğiniz linki aşağıdaki satırlarda tekrar vereceğiz. Birkaç tıkla siz hepsini öğrenebilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek 4

Tesir Altına Alma Teknikleri

Uymanız gereken 4 numaralı kural eski sevgiliyi tesir altına almak için özel teknikleri uygulamak demiştik. Detayı şöyle… Bilirsiniz iş ilişkisi ya da aşk ilişkisi olsun fark etmez, tüm ilişki türlerinde olumlu sonuçlar almak için ses tonumuz, mimiklerimiz, bakışlarımız, seçeceğimiz kelimeler, kelimeleri nasıl vurguladığımız, beden dilimiz gibi şeyler büyük önem arz eder. Şu ünlü hikayeyi duymuşsunuzdur, Julia Roberts’ın Hollywood’da bir yıldız olmasını sağlayan şey elbette ki yeteneği ve güzelliğidir ama ilk işini alma aşamasında şansını artıran şey, bir yönetmenin yemek yediği esnada masasına yaklaşıp hamburgerine dokunması yönetmeni tesir altına alan ilk şeydir. Yani beden dili, o esnadaki bakışları, mimikleri ve söylemiş olduğu sözler binlerce oyuncunun peşinde tur attığı yönetmeni tesir altına almıştır ve Julia’a bir şans vermesi gerektiğini düşünmüştür.

Hanımlar, beyler…
Karşınızdaki insanı yani eski sevgilinizi tesir altına alma teknikleri olarak kullanabileceğiniz detayları mutlaka uygulamalısınız. Bunların hepsi bir bütünün parçaları. Bu 4 ayrı yoldan her birini doğru uygularsanız eski sevgiliyi geri döndürmek hayal olmayacak gerçek olacak. Vereceğimiz adres yine aynı. Yani Eski Sevgiliyi Elde Et kitabı. internette yeterli bilgi vermeyen sayfaları okumakla zaman kaybetmeyin. ihtiyacınız olacak ve sizi mutlu sona götürecek tüm bilgiler Eski Sevgiliyi Elde Et kitabında mevcut. Zaman kaybetmeden açın okuyun, eski sevgilinize yönelik yapmanız gereken her şeyi kısa sürede öğrenin.

 

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme

 

Eski sevgiliyi geri döndürmek onu geri getirmek için çok özel taktikler seni de mutlu sona ulaştıracaktır. Eski sevgiliyi geri döndürme yolları nelerdir detaylarıyla sen de Eski Sevgiliyi Elde Et kitabından keşfet onun gönlünü sen de yeniden fethet.

Unutma!
Eski sevgiliyi geri döndürme bir hayal değil sadece teknik.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme ile diğer yazılarımız: 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir