Aramayan erkek nasıl aratılır bunun için uygulayabileceğiniz işe yarar taktikler sayesinde sizi aramayan erkek artık her dakika arayacaktır. Peki bu taktikler nelerdir? İşte yazımızda bulabilirsiniz.

Pek çok kadının yakındığı problemlerden birisi de konuştukları erkeğin kendilerine geç dönüş yapmaları veya hiçbir şekilde geri dönüş yapmamalıdır. Öte yandan siz kadın olarak, bu erkeği aradığınızda oldukça ilgili, sevgili bir şekilde konuşuyor ancak nedense telefonu kapattıktan sonra sizi araması saatleri ve hatta günleri buluyor.

Hep ilk arayan siz oluyorsunuz ve hatta çoğu zaman tek arayan da siz arıyorsunuz? Acaba sorun karşı tarafın konuşma hakkının olmaması mı?! Bizce başka sebepler olabilir ve bu sorunu kesin olarak çözmeniz için aramayan erkek nasıl aratılır sorusunun cevabını bu yazımızda sizler için derledik.

Aramayan Erkek Nasıl Aratılır Şunları Deneyin;

Aramayan erkek nasıl aratılır sorusunu soran birçok kadın var. Bu konuda çok işinize yarayacak yöntemleri aşağıdaki bulabilirsiniz.

Buna göre;

  • Öncelikli olarak artık ona sık sık mesaj atmaktan vazgeçmelisiniz. Çünkü siz sürekli ona mesaj attıkça, o da nasıl olsa yazar mantığı ile hareket eder ve sizi boşlar. Aksine nadir mesaj atmalı ve sizi anımsamasını sağlamalısınız. Bu sayede o’nun için ne kadar değerli bir kadın olduğunuzu da daha iyi bir şekilde hissettirebilmeniz mümkün olacaktır.
  • Yapmamanız gereken bir diğer hareket ise asla üst üste mesaj göndermemektir. Mesaj derken tabii ki Facebook, WhatsApp ya da İnstagram gibi ortamlardaki mesajlardan bahsediyoruz. Sürekli üst üste belirli bir konu hakkında mesajlar göndermeniz, belirli bir noktadan sonra oldukça can sıkıcı hale geliyor. Bu durum karşısında karşınızdaki erkek size cevap yazmak yerine kaçmayı ve hatta telefonu kapatmayı bile tercih edebilir.
  • Eğer normalde size yazan biriyse ancak birkaç saattir hiç yazmadıysa, bu durumda sakin bir dille ve kısa bir mesaj ile herşeyin yolunda gidip, gitmediğini sorabilirsiniz. Göndereceğiniz bu mesajın sakin bir dille yazılmış ve olabildiğince kısa bir mesaj olması önemlidir. Eğer o erkek sizi gerçekten de önemsiyorsa, bu gönderdiğiniz mesaja en geç 3 gün içerisinde cevap verecektir. Vermezse eğer bu ilişkinin temelinde sorun vardır.
  • Eğer her gün okul ya da iş yeri gibi bir yerde hep karşı karşıya geliyorsanız, bu durumda kendinizi normalden çok daha şık bir hale getirebilirsiniz ancak o ortamda o sizinle konuşmadığı sürece siz de onunla konuşmayın!
  • Eğer siz yerine başka biriyle ilgilendiğini düşünüyor ve hatta eminseniz, bu durumda izleyebileceğiniz temel olarak iki yöntem var ya bu ilişkiyi bitirirsiniz ya da birlikte olduğunuz veya konuştuğunu düşündüğünüz kadından çok daha çekici ve iyi bir profil çizerek, o’nu kendinize çekebilirsiniz.
  • Sizlere dikkat etmenizi önerdiğimiz bir diğer önemli ayrıntı ise ilişkileriniz konusunda kiminle dertleştiğinizdir. Çünkü dertleştiğiniz bir arkadaş güvenilir olmayabilir ve bu arkadaş arkanızdan o erkek ile görüşüyor olabilir. Bu durumda o erkek sizi yanlış bir şekilde tanır ve artık aramayabilir. Özellikle de ortak arkadaş gibi durumlarda bu ciddi sorunlardan birisidir.

“Aramayan erkek nasıl aratılır” bunun için dikkat etmeniz gereken noktalara değindik ancak gerçekten de işe yaradığı neredeyse kesin olan yöntemleri deneyebilirsiniz…

Aramayan Erkek Nasıl Aratılır Testini Çöz!

“Aramayan Erkek Nasıl Aratılır?” Testi: İlişkilerde İz Bırakma Sanatı

İlişkiler, zaman zaman karmaşık ve gizemli olabilir. Özellikle bir erkeği etkilemek veya onun ilgisini çekmek istediğinizde, bazen doğru adımları atmak zor olabilir. İşte bu yüzden “Aramayan Erkek Nasıl Aratılır?” adını taşıyan bu test devreye giriyor.

Bu test, 10 sorudan oluşuyor ve her bir soru, sizin nasıl bir yaklaşım sergilemeniz gerektiği hakkında size rehberlik ediyor. Her soru için üç farklı cevap seçeneği bulunuyor ve her bir seçenek, kötü, orta ve iyi olmak üzere üç farklı puan alıyor.

Test sonucunda, verdiğiniz cevapların ağırlığına göre size özgü bir sonuç elde ediyorsunuz. Test sonucu, sizin ilişki yaklaşımınızı yansıtırken, ilişkilerdeki dinamikleri daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir.

“Aramayan Erkek Nasıl Aratılır?” testi, ilişkilerde daha iyi bir anlayış kazanmanıza yardımcı olabilir. İlişkilerde nasıl daha başarılı olabileceğinizi anlamak için bu testi deneyin ve aşk hayatınızdaki sırları keşfedin.

Daha fazla ayrıntıya girmeden, bu testi kullanarak ilişkilerdeki izinizi nasıl daha etkili bir şekilde bırakabileceğinizi öğrenin. İlişkilerin büyülü dünyasını daha iyi keşfetmek için adım atın!

Testi Çözmek için buraya ya da alttaki butona tıklamanız yeterlidir.

Aramayan Erkek Nasıl Aratılır Sizi Her Dakika Arasın! Kesin Çözüm!

Aramayan erkek nasıl aratılır konusu ile ilgili en kesin çözümü Onu Elde Et isimli kitapta bulabilirsiniz. Bu kitapta bahsedilen yöntemler tamamen gerçek ve işe yarayan yöntemlerdir. Uygulaması çok basittir ve hemen her erkek üzerinde neredeyse kesin çözüm vermektedir. Bu kitaptan faydalanan birçok kadın sevgili olma yolunda kendisini her saat aratabiliyor.

Çünkü bilimsel olarak geçerliliği kanıtlanmış olan bu yöntemler, erkeklerin zihni ve psikolojik durumları dikkate alınarak geliştirilmiştir.

Sizi aramayan erkek artık sizi her saat arayacak. Bu konuda yazılmış oldukça değerli bir e-kitap Onu Elde Et kitabında ayrıca hoşlandığınız, sevdiğiniz, beğendiğiniz ya da aşık olduğunuz bir erkeği kendinize nasıl bağlarsınız bunu da kolayca öğrenebilirsiniz. Onu Elde Et kitabı hakkında daha fazla bilgi almak ve kitabı okumak için buraya tıklayın ve artık güçlü bir kadın olarak istediğiniz erkeği elde edebileceksiniz.

Aramayan Erkek Nasıl Aratılır

 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir