Eski sevgiliyi geri döndürme yolları

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları çok etkili 10 taktik – Burada okuyacağın 10 taktikle soğuyan sevgiliyi geri döndürmek mümkün!

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları nelerdir?

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları ya da diğer bir deyişle eski sevgiliyi tekrar aşık etme yolları nelerdir anlatalım. Birazdan edeceğimiz sözleri yabana atma ve eski sevgili nasıl geri döner dikkatle okuyarak anlamaya çalış.

Eski sevgilinle neden, nasıl ve ne zaman ayrılmış olduğunun hiç önemi yok. Önemli olan, onu geri döndürmek için ne kadar kararlı olduğundur. Kararlıysan ve cevabın evet ise izlemen gereken sürecin kolay olmadığını ama bir süreliğine sabırla devam edersen eski sevgiliyi kendine kesinlikle geri döndürebileceğini belirtelim.

Eski sevgiliyi geri döndürmek için onu pişman etmenin yollarını keşfedeceğin bu sayfada tatsız bir pişman etmeden söz etmeyeceğiz. Eski sevgiliyi geri döndürme duası – dualarından ise hiç bahsetmeyeceğiz! Güzellikle pişman etmek yani sana tekrar aşık etmek için yapılması gerekenler nedir bilimsel taktikleri sıralayacağız. Çünkü eski sevgiliyi geri döndürme yolları Mehmet Coşkundeniz in de dediği gibi “Seni seviyorum ama gitmeliyim diyene inanmayın çünkü böyle bir şey yoktur.” Evet, yoktur. Bu nedenle ona yeniden çekici görünecek onu kendinize yeniden aşık edeceğiniz taktikler uygulamalısınız.

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları

1-Kararlı Ol

Eski sevgiliyi geri döndürmek kolay bir süreç değil ama seviyorsan çabalaman gerek. Buna hazırlıklı olmalısın! Bu nedenle kararlı ol. Eski sevgiliyi kendine geri döndürmenin yollarında sabırla ilerlemeli, izahını yapacağımız her bir taktiği özenle uygulamalısın. Sabrın sonunda bir anda her şeyin nasıl değiştiğini ve mutlu günün gelmiş olduğunu sen de göreceksin. Eskiden gözlerinin içine aşkla bakan eski sevgiliyi sen de yeniden bulmuş olacaksın ama kararlı olmak ilk adım. Eğer onu gerçekten geri kazanmak istiyorsan bunu yapabilirsin.

Biraz sabır, sonra kendinle yüzleşmek, üzerine de biraz kendini geliştirme ve biraz da taktikle eski mutlu aşka geri dönmek mümkün. Eski sevgiliyi yeniye çevirmek için emek harcamaya ne kadar hazır ve kararlı olduğun elde edeceğin başarının da kendisi olacak. Kararını al ve emin adımlarla yola devam et.

2-Timing Yap

Eski sevgiliyi geri döndürmek için timing ayarlaması yapmak çok önemlidir. Timing yani zamanlama çok etkili taktiklerden sadece biridir. Eğer ciddi bir ayrılık sürecinden geçmişseniz, birbirinize kırıcı sözleri bolca sarf etmişseniz eski sevgilinin kalbini tekrar kazanmak o kadar kolay olmayacaktır. Bir gecede onu geri döndüremeyeceğini unutma. Ona da kendinize de zaman vermelisin. Eski sevgiliye mesaj atmak, aramak ya da görüşmek için acele ettiğini biliyoruz ama bu sayfada öğreneceğin 10 taktikten her birinin özel bir timing ayarı var. Onla zamanından önce irtibata geçer ve onu geri dönmeye ikna etmeye çalışman seni itici kılacaktır. Eski sevgiliyi geri döndürmek için baskı ve ısrarcılık kartını oynamayı aklından bile geçirme. Doğru zamanı bekle.

3-Kış Uykusu Taktiği

Soğuyan eski sevgiliyi geri döndürme yollarında yapılabilecek en büyük hatalardan biri üzerine gitmektir. Onu aramayı, ardı arkası gelmeyen mesajları, aşk dolu ya da sitem dolu sözleri ve mailleri unut. Kapısında yatmak, onu ikna etmeye çalışmak, arkadaşlarınla haber yollamak ya da ayaklarına kapanmak istesen de soğuk kanlılığını koru. Kış uykusuna yatmalı ve mümkünse senden hiçbir haber almasına imkan vermemelisin. Kış uykusu taktiği eski sevgilinin dikkatini çekmenin yollarından biridir. En önemlisi de onun gözündeki olumsuz imajın üzerini örtecek çok etkili bir taktiktir. Elbette ki tek başına bir anlamı yok. Eski sevgiliyi geri döndürmek ve tekrar aşık etmek için burada anlatılan tüm taktiklerin hepsini eş zamanlı olarak uygulamalısın. Bütünü yakaladığında bir anlam ifade etmeye başladığını göreceksin.

4-Freshen Taktiği

Eski sevgiliyi geri döndürme taktiklerinden biri de Freshen taktiğidir. Nedir bu taktik? Sevilen kişiden ayrıldığımızda düşülen boşluk ve üzüntü hissini yok saymak ve bu dönemi avantaja çevirecek yolları takip etmektir. Bu dönemde sen de birçokları gibi kendini bırakıp perişan bir hale bürünmüş olabilirsin. Freshen taktiği der ki o seni böyle gördüğünde “Vah yazık! Bensiz ne hale gelmiş, hemen kollarına atlayayım” demeyecek. Öyleyse aksi yönde ilerle.

Üzüntünü, derbederliğini ona yansıtma, senden daha kolay uzaklaşmasına sebep olma. Bunun yerine mükemmel görün, seni gördüğünde ilk aşık olduğu zamanları hatırlat ona. Yüreğinde bir yerlerde sana duyduğu eski duyguları harekete geçirmek için bu gerekiyor. Bu taktik, eski sevgilisiyle birtakım sebeplerle yüz yüze gelenler için gibi görünüyor olsa da şu an görüşmeyenler için de geçerli bir taktiktir. Çünkü tüm hazırlıklar bittiğinde eski sevgilinizle irtibata geçeceksiniz ve o zaman sizi harika görmesi çok işinize yarayacak.

5-List Up Taktiği

Eski sevgiliyi pişman etmenin ve onu geri döndürmenin yollarından biri de önce kendi pişmanlıklarını listelemektir. Hatalarını gözden geçir, bir liste yap ve objektif olup bu hataları kabul et. Yaşananlar için sadece onu suçlamaya devam edersen hiçbir yol kat edemezsin. İlişkinizde gerçekten olmuş sorunları gör, eski sevgilinle seni ayrılığa taşıyan şeyleri tespit et. Bu tespiti yapmakta zorlanırsan aşağıdaki satırlarda linkini vereceğimiz “Eski Sevgiliyi Elde Et” isimli kitap sana hayli yardımcı olacaktır. Soğuyan kişi erkek ya da kız fark etmez eski sevgiliyi geri döndürme yollarında emin adımlarla ilerlemek için List Up taktiği mutlaka uygulanmalı.

6-Pembe Yol Taktiği

Eski sevgiliyi tekrar aşık etmek ve onu kendine aşık ederek geri döndürmek için bir diğer etkili taktik ise bu süreçteki dikkatini sana fayda sağlayacak bir başka şeye yönlendirmektir. Avrupalı ilişki uzmanları buna Pembe Yol taktiği diyor ve bu süreçte özellikle de kişinin kişisel gelişim konularına yönelmesini öneriyor. Böylece kış uykusu dönemin hem boşa geçmemiş oluyor hem de aceleci davranıp timing sürecini bozacak hamleler yapmanın önüne geçilmiş oluyor. Pembe Yol taktiği için konumuzla çok alakalı bir kişisel gelişim kitabı önerelim sana. Eski Sevgiliyi Elde Et isimli pdf kitabı indirip okumak için buraya tıklayabilirsin. Eski sevgiliyi geri kazanmak konulu bu kitap olaylara çok başka bir yerden bakmanı sağlayacak ve seni yanlış hamlelerden de koruyacak. Bir taşla iki kuş!

7-Budapeşte Makası

Budapeşte Makası eski sevgilinle olan ortak arkadaşlarınla eğlenceli anlar geçirmen ve bu anların eski sevgilinin kulağına gitmesini sağlaman gereken bir taktik. Yani eski sevgilini bir nevi makasa alıyorsun. Eski sevgilisiyle ortak arkadaşı olmayanlar yapamaz ama olanlar için çok etkili taktiklerden biridir. Ortamı sen yarat, arkadaşlarını davet et. Gülün, eğlenin, güzel vakit geçirin. Emin ol bu durum eski sevgilinin kulağına gidecektir ve yıkılmamış dimdik ayakta oluşun onun dikkatini hayli çekecektir. Yalnız dikkat et! duyacağı şeyler hoşuna gitmeyecek, taşkın hareketler olmasın!

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları

8-Spy Game

Eski sevgiliyi geri kazanma yollarında Spy Game taktiği de emin adımlarla ilerlemenizi sağlayacak çok etkili bir diğer taktiktir. Bir nevi istihbarat amacı güder. Ona çaktırmadan neler yaptığını, kimlerle dolaştığını, hayatında yeni biri olup olmadığını öğrenmelisin. Hakkında ne öğrenebiliyorsan öğren ama sakın bundan haberdar olmasın.

9-Özdeşim Taktiği

Psikanalize göre özdeşim, diğer bir kişinin özelliklerini benimsemek, onun gibi duymak, düşünmek, davranmak ve onun gibi olmak manasına gelir. Bir şekilde ayrılmış, ilişkisi kopmuş kişilerin ilişki tedavisinde hatta ayrılmış karı kocalarda bile özdeşim taktiği en etkili sonuç veren taktiklerden biridir. Bu taktiği uygulayabilmek için karşı cinsin psikolojik eğilimlerini, beklentilerini bilmek gerekir. Bu da onun kalbinin kilidini büyük oranda çözmenize ve sizi karşı konulamaz şekilde çekici bulmasına olanak verir.

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları olarak asla es geçilmemesi gereken çok önemli bir taktiktir. Teferruatlı bir taktiktir burada anlatabilmemiz güç ama endişe etmeyin yukarıda indirebileceğinizi söylemiş olduğumuz Eski Sevgiliyi Elde Et isimli pdf kitap bu konuyu da detaylarıyla anlatıyor. Kitabı indirip okumak isteyenler buraya tıklayabilirler.

10- Telepati Taktiği

Telepati zihinsel egzersizlerle iki kişi arasında konuşmadan kurulan iletişim kanalıdır. Eski sevgiliyle telepati kurmak herkesin harcı değildir ama 6.hissiniz kuvvetliyse işiniz kolay çünkü uzmanlara göre telepati kurma şansı en yüksek olan kişiler ilişkileri devam eden sevgililer ve ilişkisi bitmiş eski sevgililer. Çekim yasası ile eski sevgiliyi döndürme olarak da anılan telepati taktiği eski sevgilinin bilinçaltını etkilemek, telepati ile aramasını sağlamak gibi konularda hayli etkili bir yol. Beyin veya düşünce gücü ile sevgiliyi geri getirmek onu geri döndürmek kimileri için mümkün.

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları olarak çok etkili 10 taktik paylaştık. Bu 10 taktikle umarız ki soğuyan sevgiliyi geri döndürme yollarında siz de emin adımlarla ilerleyeceksiniz ama eski sevgiliyi tekrar aşık etme ve onu geri döndürme yolları konusunda daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız aşağıdaki yorum kısmından sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Eski sevgiliyi geri döndürmek mümkün.
Yeter ki iste!

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme ile diğer yazılarımız: 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir