Eski sevgiliyi tekrar aşık etme yolları metotları arayanlara özel metotların neler olduğunu yazdık. Bu yollarla siz de aşkı yeniden kazanabilirsiniz.

Burnunuzda tüten ve yeniden kazanmak istediğiniz o aşk için özel yol ve yöntemler mi arıyorsunuz. Onu tekrar aşık etmek ve bir arada olmak mı istiyorsunuz? Öyleyse eski sevgiliyi tekrar aşık etme yolları konulu bu yazı sizin için çok iyi bir yol haritası olacak.

Eski Sevgiliyi Tekrar Aşık Etme Yolları Nelerdir?

Eski sevgiliyi tekrar aşık etme yollarında atılacak ilk adım öncelikle belli bir zihin yapısına girmektir. Onu bir hedef olarak görmeli, duygusallığı bir kenara bırakmalı ve hedefinize doğru mantıklı adımlarla ilerlemelisiniz.

Çoğu kişi, henüz bu aşamayı başarılı idare edemediği için eski sevgilisini tekrar aşık edemez, onun aşkını yeniden kazanamaz. Çünkü ona duyduğu aşkın romantik buhranına kapılmıştır, her daim kırılgan bir duygusallık içerisindedir ve böyle bir dönemde kendisine mantıklı gelen ama aslında hiç de mantıklı olmayan pek çok şey yapar. Bir sürü hata biriktirir. Eski sevgilisi zaten ondan soğumuşken bu hatalarıyla onu kendinden iyice soğutur. Farkında olmaz!

Aşkın romantik buhranından çıkamazsanız onu kazanmak için yapmanız gereken doğruları, doğru zamanda yapamazsınız. Bu da onu hiçbir zaman kazanamayacağınız anlamına gelir. Bu nedenle eski sevgiliyi tekrar aşık etmek için ilk adım, bu buhrandan kurtulmaktır.

Eski sevgiliyi tekrar aşık etme yolları bu aşamadan sonra kolaylaşır. Duygusal hataları bertaraf etmiş olacağınız için, bundan sonra yapacağınız hamleler işe yarar hale gelmeye başlar.

Peki, sonrasında yapılması gerekenler neler?

Sessiz bir döneme girmeniz gerekir. Eski sevgilinizi arayıp sormayacağınız, onu şımartacak hiçbir şey yapmayacağınız bir dönem yaratmalısınız. Neden?

Düşünün! Ayrılığınız sonrasında muhtemelen belli bir süre zaten onun peşinde koşmuşsunuzdur. Aramış, yazmış, belki de ortak arkadaşlarınızı bile araya sokarak eski sevgilinizle onların konuşmasını istemiş olabilirsiniz. Şimdi onun yerine koyun kendinizi. Peşinizden koşan, sizden ayrılmak istemediğini söyleyen kişi bir anda ortadan yok oldu. Aramıyor, sormuyor.

Düşüneceğiniz şey şu olacaktır ‘Allah Allah! Ne oldu acaba bir anda ilgisi alakası kesildi? Aşkı yalan mıydı? Yoksa başka biriyle görüşmeye mi başladı?’ gibi bir sürü soru aklınızda dönmeye başlar. Psikoloji bilimine göre zihindeki bu gibi sorular otomatikman özlem hissi yaratıyor!

Özlem, merak, gizem, egosunu yükselten biri varken hissettiklerini artık hissedememek…vs. gibi duygular sizi bir sıfır öne geçiriyor. Bu nedenle sessiz dönemi mutlaka yaratmalısınız.

Eski Sevgiliyi Tekrar Aşık Etme Yollarında Diğer Taktikler

Eski sevgilinizi peşinizden koşturmak için yapılması gerekenler bu kadarla bitmiyor. Sessiz dönemde, ona çaktırmadan yapmanız gereken bazı şeyler var ve bunun ardından belli bir zaman sonra onla yeniden irtibat kurmak var.

  • Kurulması gereken irtibat zamanını doğru seçmek,
  • irtibat anında söylenmesi gereken tılsım etkili sözcük ve cümleleri bilmek,
  • Yüz yüze görüşme esnasında konuşacağınız konuların neler olması gerektiği bilmek ve yine tılsım etkisi yaratan özel kalıplı cümleleri söylemek,
  • Eski sevgilinizin zihnini bir nevi kontrol etmenize yarayacak vücut dilini uygulamak…gibi detaylar var.

Bunların hepsinin ne olduğunu ve nasıl yapmanız gerektiğini sıralı şekilde gösteren Eski Sevgiliyi Elde Et e-kitabını okuyabileceğiniz linki verelim. Kitabı indirin ve içerisinde yazan metotları kitapta anlatıldığı sıra ile uygulayın. Maksimum 3 ayda eski sevgilinizin size tekrar aşık olduğunu göreceksiniz.

“Eski Sevgiliyi Tekrar Aşık Etme Yolları” ve metotlarını anlatan bu kitabı indirmek için verdiğimiz bu linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada aşağı doğru ilerleyin ve cinsiyetinize uygun olan kitabı seçin çünkü kitabın hem erkek hem de kadın okuyucular için 2 ayrı versiyonu bulunuyor.

eski sevgiliyi elde et kitabı okumak için tıkla