ilk gece nasıl olmalı resimli anlatım-Evlilikte ilk gece yapılması gerekenler ve dahası bu yazıda. ilk gece gerdek gecesi hakkında bilmeniz gereken her şey.

Bu yazımızda, düğün tarihi yaklaşan ve ilk gece neler yapılmalı ne yapmak gerek bilmeyen hemcinslerimize yardımcı olmaya çalışacağız. Evet, ilk gece nasıl olmalı resimli anlatım konusunda internette aydınlatıcı bilgi bulabilmek hayli zor. Mahrem bir konu olduğu için umuma açık alanda, açık bir dille yazılamayacak kadar özel ve teferruatlı bir konu. Ama her şeyin bir çaresi var elbette. İlk gece ve cinsellik konusunda her şeyi keşfedebileceğiniz pdf bir kitapla da sizi tanıştıracağız.

ilk gece nasıl olmalı resimli anlatım ile keşfet!

Gerdek gecesi yapılması gerekenler ve ilk gece nasıl olmalı resimli anlatım ile gösteren pdf bir kitabı bu yazımızın son satırında göreceksiniz ama kitap öncesinde ilk geceye hazırlanırken gelinlerin yaptığı bazı genel hazırlıklara değinelim.

Örneğin çok uzun yıllardır gelenek haline gelmiş, gelin ağdası denilen şey bu hazırlıklardan biridir. ilk gecede giyilmesi gereken gecelik ve iç çamaşırı türü alışverişler de bu hazırlıklardan biridir. Klasikleşmiş bu hazırlıkların yanı sıra artık çok daha önem kazanmış önemli bir hazırlık var. ilk gecede neler yapılması gerektiğini adım adım resimli olarak öğrenmek!

ilk gece nasıl olmalı resimli anlatım

Son yıllarda gelinler tarafından yapılan en önemli hazırlık haline geldi bu. Çünkü evliliğe adım atacak çoğu kadın ilk gece nasıl olmalı, neler yapmalı bunu bilmiyor. Bu konuda yapılması gerekenleri adım adım anlatan tek kaynak, Yazar Gamze Divan’ın Mutlu İzdivaç isimli pdf kitap. Bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirerek kolaylıkla okuyabileceğiniz bir kitap bu. Resimli ve yazılı anlatımları ile cinsellik hakkında bilmeniz gereken her şeyi son derece açık ve net bir dille anlatıyor. Büyük fayda sağlayacağınız bu pdf kitabı aşağıdaki görsele tıklayarak siz de indirebilir, hemen okumaya başlayabilirsiniz.

ilk gece nasıl olmalı resimli anlatım kitabı indir

ilk gece nasıl olmalı resimli anlatım hakkında daha fazla bilgi için bu kitabı indirdiğinizde edineceğiniz bilgiler şöyle;

  • ilk gece için yapılması gereken alışverişler, kişisel bakım, genital estetik…vs. gibi konuları kapsayan ön hazırlıkların neler oldukları,
  • Giyilebilecek en iyi ve en etkileyici parçalar,
  • ilk geceyi yaşayacağınız mekanın ne gibi özelliklere sahip olması gerektiği,
  • ilk geceyi daha iyi yaşamak için bulunduğunuz mekana ne gibi dokunuşlar yapmanız gerektiği,
  • ilk ilişkiye giriş öncesinde eşinizle kurmanız gereken diyaloglar, ona nasıl davranmanız gerektiği, onu iştahlandırmak ve yüksek haz aldırmak için neler yapmanız gerektiği,
  • Ön sevişme esnasında yapmanız gerekenler, cinsel birleşme esnasında yapmanız gerekenler ve sonrasında yapmanız gerekenler,
  • ilk ilişkide hamile kalmak istiyorsanız neler yapmanız gerektiği,
  • Hamile kalmak istemiyorsanız ne tür yöntemlerle korunabileceğiniz.

ilk gece nasıl olmalı resimli anlatım konusunda çok fazla bilgiyi bu pdf kitapta bulabilirsiniz. Kitabı okumak için aşağıdaki görsele tıklayabilir ve ilk gece neler yapılır öğrenebilirsiniz.

Mutlu İzdivaç Kitabı oku indir

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir