Bir Erkeği Etkilemenin Yolları

bir erkeği etkilemenin yolları

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri ya da bir erkeği etkilemenin yollarını arıyorsan bunun püf noktaları var. Bir erkeği etkilemenin yolları hakkında her şey burada. Hiç konuşmadığın bir erkeği etkilemenin yolları bile var. Bir erkeği etkilemek için ne yapmalıyım diyenlere yapılması gerekenler nelerdir sırasıyla anlattık. Erkekleri etkilemenin yolları yöntem ve taktiklerini keşfet sen de onu elde et. Hoşlandığın erkeği etkilemek için ihtiyacın olan yol haritan burada. Bir erkeği etkilemenin yolları kitap arayışında olanlara da çok ilginç ve faydalı bilgiler barındıran son derece etkili bir pdf kitap önerdik. Sayfa sonunda bu kitabı indirip okuyabilirsiniz.

Mojo ilişki Uzmanlığı Akademisi Sunar

Bir erkeği etkilemenin yolları nelerdir, onu etkilemek için ne yapmalıyım diye düşünen, yapılması gerekenler hakkında fikri olmayan bayanları, kolaylıkla uygulayabilecekleri sıralı bir yol haritası ile tanıştırıyoruz. İzlemen gereken yolda, önereceğimiz uygulamaları yaparak sen de bir erkeği etkileyebilir, onun aşkını kazanabilirsin.

Bir erkeği etkilemenin yolları nelerdir?

Hoşlandığın erkeği etkilemenin yolları nelerdir ne gibi yöntemler ve taktikler uygulanır? Bayanlar, öncelikle erkekler hakkında mutlaka bilmeniz gereken bazı sırları paylaşalım. Aslında bu kısımda anlatacaklarımız sadece erkeklere has sırlar barındırmıyor. İnsan zihninin gönül işlerindeki zaaflarını ve bu zaafları nasıl kullanacağınızı gözler önüne seriyor.

Öncelikle şu gerçeği kabul edelim!
Erkekleri etkilemek için fiziksel görüntü çok önemli bir faktör. Fakat diğer bir taraftan yaşam içerisinde sıkça karşılaştığımız ‘Çirkin Şansı’ olarak adlandırılan bir durum da var.

Düşünün! Yaygın bir kanıya göre son derece güzel bir kadın bir erkeği etkilemek için ne yapmalıyım diye düşünmemelidir değil mi? Çünkü bir erkeği etkilemek için yapılması gerekenlere ihtiyacı olmadığı düşünülür. Oysaki çok örnek bulunur. Son derece güzel bir kadın hoşlandığı bir erkeği elde edemezken, pek de güzel olmayan bir kadın hoşlandığı erkeği kısa sürede elde edebiliyor. Onun ilgi odağı olabiliyor ve erkeğin zihnini, kalbini çalıyor. Peki, Çirkin Şansı olarak adlandırılan bu durum nasıl işliyor? Vasat görünümlü bir kadın erkekleri etkilemenin yollarında nasıl ilerliyor da kısa sürede erkeği etkiliyor ve onu elde edebiliyor?

Erkekler, arkadaş muhabbetlerinde ideallerindeki kadınları anlatırken hep çok güzel kadınlardan söz ediyor ama sonrasında bir bakmışsınız ki aşık olup peşinde koştukları kadın o kadar da güzel görünmüyor. Bunun sırrı nedir? Adamın aklını çalan şey nedir? Güzelliği kayda değer olmayan bir kadın nasıl oluyor da hoşlandığı her erkeği kolaylıkla cezbedebiliyor?

İşte işin sırrını barındıran ve çok önemli olan bu örnekle ilgili birazdan anlatacaklarımız, bir erkeği etkileme yollarında yapılması gerekenlerin detaylarını keşfetmenizi sağlayacak.

Sevdiğin Bir Erkeği Etkilemenin Yolları

Sevdiğin erkeği etkilemenin yollarında doğru adımlarla ilerlemek için ne yapmalıyım diyen bir kadın aşağıdaki detayları mutlaka keşfetmeli.

 • Erkeğin zihnindeki kör noktaları nasıl harekete geçireceğini,
 • Her daim yanında olmayı istemesi için yapılması gerekenleri,
 • Kayıtsız kalamayacağı tılsımlı söz ve hareketleri,
 • Duygularında iştah uyandırmayı nasıl sağlayacağını,
 • Onun bilinçaltına etki edecek can alıcı detayları,
 • Beden dilini kullanarak onu nasıl tesir altına alacağını… Bu detayları keşfederseniz bir erkeği etkilemenin yollarında su gibi akacağınızı da görmüş olacaksınız. Merak etmeyin okumaya devam ettikçe tüm cevapları almış olacaksınız.

Yukarıdaki örneğimizden devam edelim anlatmaya…

Bu kadınlar, iyi bir vücuda ya da güzel bir yüze sahip değiller ama hoşlandıkları erkekleri bir şekilde etkileyebiliyorlar. Bunu nasıl yapıyorlar demiştik. Cevap şu;

Bu tip kadınlar, güvenebilecekleri bir güzellikleri olmadığı için ve bu dezavantajlı durumlarını artıya çevirmek adına özel yöntemlere ihtiyaçları olduğunun farkındalar. Yani karşı cinsle olan ilişkilerinde, imkansızı mümkün yapacak püf noktalarına muhtaçlar! Bu püf noktalarının sosyo psikolojideki adı İlişkideki Temel Dinamikler’dir.

Karşı cinsle olan etkileşimde çok önemli bir yeri olan Temel Dinamiklerin neler olduğunu bilen bir kadın bir erkeği etkilemek için ne yapmalıyım diye düşünmez. Çünkü istediği erkeği kısa sürede etkileyip onu elde edebilir. Halk arasında ‘Çirkin Şansı’ denilen şey aslında sadece bundan ibarettir. Doğru yöntemleri doğru zamanda uygulamakla elde edilen avantajlar bütünü Çirkin Şansı denilen şeyi yaratır!

Peki, bir erkeği aşık etme yollarında Çirkin Şansı denen bu durumu nasıl kullanmalısınız? Bu şansı yaratmak ve bir erkeği etkilemek için yapılması gerekenleri aşağıdaki satırlarda göreceksiniz.

Bir erkeği etkilemenin yolları 1

Çirkin Şansı yaratmak

Çirkin şansı yaratmak için akıllıca kurgulanmış bir dizi hareketi, doğru zamanda ve doğru şekilde uygulamalısınız!

Kadın dergilerinde öneri şeklinde sunulan, birbirinden bağımsız birkaç basit tüyo fayda sağlamıyor. Hoşlandığınız erkek üzerinde kalıcı değil de geçici bir etki bırakmak istiyorsanız kadın dergilerinde okuduklarınızla yetinebilirsiniz! Ama uygulamasını göstereceğimiz Temel Dinamiklerle, o erkek üzerinde son derece kalıcı bir etki yaratmak mümkünken işe yaramayan yöntemlerle vakit harcamamalısınız!

Bir erkeği etkilemenin yolları 2

Temel Dinamikleri kullanmak

Hoşlandığın erkeği etkileme yollarında temel dinamikleri kullanmak, ilgi ve beğenisini kazanmak istediğiniz erkeğin gün be gün büyünüze kapılmaktan geri duramayacağı bir psikolojiye girmesine sebep olur. Bu yolla, onun dürtülerini harekete geçirir ve sizle birlikte zaman geçirmek için saniyeleri saymaya başlamasını sağlayabilirsiniz.

Peki, ne tür uygulamalarla bunları sağlarsınız?

Erkeklerin zaaflarını barındıran psikolojik gerçekler bu aşamada büyük önem taşıyor. Bu gerçekleri öğrendiğinizde siz de erkeklerin zihninin derinliklerine temas edebilirsiniz. Erkek zihnine yönelik kullanabileceğiniz psikolojik gerçeklerden yola çıkarak kullanılan bu yol haritası şunları barındırıyor;

 • 13 Tılsımlı Özellik
 • Duygusal İzlenim
 • Bilinçaltı Anahtarları
 • Beden Dilinin Gücü
 • İletişim Kanalları ve Yöntemleri

13 Tılsımlı Özellik

13 Tılsımlı Özellik, erkeği aşka sürükleyen dürtüleri harekete geçiren çok önemli faktörlerden sadece biri. Erkek nazarında, ideal ve çok çekici bir kadın olmanın tüm psikolojik sırları bu 13 özelliğin avucunda. Diğer maddelerdeki duygusal izlenim, beden dili, iletişim kanal ve yöntemler de diğer destekleyici faktörler. Bir erkeği etkilemenin yolları üzerinde izlenecek bir dizi hareket dediğimiz olay tüm bunların toplamı.

Tamamının sağladığı faydaları adım adım sıralayacak olursak;

 1. İlk adımda, sana olan ilgisi ve farkındalığının açılmasını sağlar,
 2. İkinci adımda, tamamen sana dikkat kesilmiş bir erkek haline gelmesini sağlar,
 3. Üçüncü adımda, dikkati sendeyken gördükleriyle iç dünyasında aşka doğru bir yol almaya başlar,
 4. Dördüncü adımda, görmeye devam ettikleriyle sana olan beğenisinde artış oluşmaya başlar,
 5. Beşinci adımda ise sana karşı aşk duyduğunu fark etmeye başlar.
 6. Son adımda kör kütük aşık olur!

Nasıl Uygulanır?

Şu an için sadece kabasını anlatabilmiş olduğumuz bu yöntemleri nasıl uygulayacağınızın tüm detaylarını Onu Elde Et pdf kitabında sıralı şekilde göreceksiniz. Onu Elde Et kitabını indirip okuyabileceğiniz linkleri alt satırlarda bulacaksınız. Maksimum 2 günde okuyup bitirebileceğiniz bir e-kitap seti bu. Bilgisayar ya da telefonunuza indirerek, bu bilgilerin tamamına hemen sahip olabilirsiniz. Bir erkeği etkilemek için ne yapmalıyım diye daha fazla düşünmeyin. Saçma sapan taktikler sunan sayfalarla zaman kaybetmeyin.

Bir erkeği etkilemenin yolları nelerdir, onu etkilemek için ne yapmalıyım diye düşünen, yapılması gerekenler hakkında fikri olmayan bayanlar için bu kitap yapılması gerekenleri sıralı bir yol haritası ile anlatıyor. İzlemen gereken yolda, kitabın önereceği uygulamaları yaparak sen de bir erkeği etkileyebilir, kısa sürede onun aşkını kazanabilirsin.

 • Erkeğin delicesine aşka tutulacağı bir kadın olmanın püf noktalarını ve kilit detayları kendine nasıl empoze edeceğini,
 • Şahane bir güzelliğe sahip olmasan bile ne tür yöntemlerle onun gözünde tam bir top model algısı yaratabileceğini aşağıdaki kitapları indirip okuyarak hemen öğrenebilirsin.

Hoşlandığın Bir Erkeği Elde Etmenin Yolları Kitabı

Hoşlandığın bir erkeği elde etmenin yolları kitabını satın al

Onu Elde Et Tekli Set

bir erkeği etkilemenin yolları kitap

Onu Elde Et + Onu Elde Tut 2’li Set

Erkeği elde etmenin ve kendinize bağlamanın yolları bu iki e-kitapta

bir erkeği etkilemenin yolları kitabı

Onu Elde Et + Onu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe 3’lü Set

Erkeği yatakta etkilemenin yolları olarak tüm detayların anlatıldığı bu kitap seti sizi çok çekici bir kadın yapacak.

bir erkeği etkileme yolları kitap
 • Bir erkeği etkilemek için yapılması gerekenleri, yöntem ve taktiklerin neler olduğunu,
 • Bir erkeği etkilemek için ne yapmalıyım sorusunun tüm cevaplarını, ona adım adım nasıl davranacağını,
 • İlişkiniz başladıktan sonra onu sana sıkıca bağlayacak taktiklerin neler olduğunu bu kitaplardan öğrenebilirsin.

Bir Erkeği Etkilemenin Yolları

Yöntem ve Taktiklerini Onu Elde Et’le Keşfet!