Eski sevgiliye mesaj atmak doğru mu-Evet ama doğru zamanda doğru şeyler yazarsan! Bu doğruların neler olduğunu yazdık. Eski sevgiliye mesajları keşfet

Facebook, Whatsapp ya da sms mesajları çoğu kişinin eski sevgilisiyle iletişim kurabilmesinin tek yolu. Ortak arkadaşlar az ise ya da aynı işyerinde çalışılmıyorsa veya aynı okulda değilsek elbette ki onla görüşmek için mesaj ya da chat kanallarını kullanmak zorundayız. Elbette ki dikkatli bir şekilde! Gelin şimdi eski sevgiliye mesaj atmak doğru mu sorusunun cevaplarını ve onu geri kazanmak için daha başka neler yapılabileceğini görelim.

Eski Sevgiliye Mesaj Atmak Doğru mu Yanlış mı?

Eski sevgiliye mesaj atmak doğru mu yanlış mı? Bu sorunun cevabı başta da dediğimiz gibi doğru zamanda doğru şeyleri yazarsan sıkıntı yok. Ama doğru zamanı ve doğru mesajları seçemezsen sıkıntı çok. Bu kritik durumun her anında dikkatli davranmak lazım ki onu kazanalım. Geri kazanalım derken iyice kaybetmeyelim. Takınacağınız tutumda çok önemli. Aşağıdaki satırlarda doğruların ve de yanlışların neler olduklarını görebilirsiniz. Eski sevgiliye atılabilecek mesajlar konusunda şunlara dikkat!

Eski sevgiliye mesaj atmak doğru mu diyenler bilmeli ki her işte olduğu gibi eski sevgiliye mesaj yollamanın da bir uzmanlığı var. Hiç düşündünüz mü biri tek bir mesajla eski sevgilisini kendine döndürebiliyorken bir diğeri nasıl kendinden iyice soğutabiliyor? İşte burada, eski sevgiliyle yapılan irtibatın, mesajın ne denli doğru seçilmiş olduğu devreye giriyor. Uzun mesaj, anlamlı romantik mesaj, kısa mesaj…vs. bunların bir önemi yok. Önemli olan şey bu mesajın eski sevgilinizin bilinçaltına etki edip, duygularını harekete geçirip nitelikte olup olmayacağıdır. Bu yüzden atacağımız mesajın onun bilinçaltına etki edebilecek türde bir mesaj olmasına dikkat etmeliyiz. En önemlisi de bunun zamanını çok iyi belirlemeliyiz.

Psikoloji biliminin temel aldığı ve neredeyse tılsım etkisi yaratan bazı sözler ve yaklaşım şekilleri vardır. Hani şu pazarlama sektöründeki dev firmaların satışları arttırmak için müşteriler üzerinde kullandığı bazı özel metotlar gibi…

Aşk ilişkileri için de pek çok özel metot var ve bunlar gerçekten işe yarayan, kısa sürede sonuç veren metotlardır. Eski sevgilinizi kısa sürede geri kazanmak bu metotlarla mümkün! İlişkiniz ne denli kavga kıyametle bitmiş olsa da her şeyi yeniden yapılandırabilir ve onla eski, mutlu günlerinize kısa sürede geri dönebilirsiniz.

Biz, kadın erkek ilişkileri üzerine psikoloji bilimini temel alan kaynaklar hazırlayan bir ekibiz ve yukarda bahsettiğimiz tüm bu metotları tek bir yerde topladık. Eski Sevgiliyi Elde Et isimli web-pdf biçimli e-kitabı yarattık.

  • Neler yaparsanız ona yeniden çekici gelmeye başlayacağınızı,
  • Mesaj ya da telefon yoluyla kuracağınız irtibatın püf noktalarını,
  • Görüştüğünüz ya da görüşmeye başlayacağınız kritik dönemde neler yapmanız ve neler söylemeniz gerektiğini,
  • Ve çok daha fazlasını ‘Eski Sevgiliyi Elde Et’ kitabından öğrenebilirsiniz.

Eski sevgiliye mesaj atmak doğru mu diye daha fazla düşünmeyin. Onla mutluluğa yeniden yelken açma şansını bir an evvel yakalamak için siz de bu kitaptan faydalanın. Kitabı incelemek ve isterseniz okumaya başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.


Diğer yazılara da göz atmak istersen;

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir