Eski sevgiliye atılabilecek mesaj etkili ve onu size geri kazandırabilecek nitelikte olmalı. Bu yazıda eski sevgiliye atılabilecek mesajları bulabilirsiniz.

Bir cümle bile size çok şey kazandırabilir ya da kaybettirebilir. Çünkü oldukça kritik bir dönemdesiniz. Onu yeniden kazanmak ve onla mutlu olmak istiyorsunuz ama bunu ona yansıtırken tamamen doğru yol ve yöntemleri seçmelisiniz. Eski sevgiliye atılabilecek mesaj olarak ne seçeceğini bu nedenle çok önemli. Başta da dediğimiz gibi onu kazanmanız ya da tamamen kaybetmeniz, ayrıldıktan sonraki bu kritik dönemde neler yapacağınıza bağlıdır.

Eski Sevgiliye Atılabilecek Mesajlar

Eski sevgiliye atılabilecek mesaj ve örneklerinden söz ederken hem doğruları hem de yanlışları ele alalım. Mesela sitemkar mesajlar yollamayın! Sitem barındıran ya da münakaşaya sebep olabilecek türden mesajlar hiç iyi bir fikir olmayacaktır.

Yapılan bir araştırmaya göre insanların duymak istemedikleri en yaygın söylemlerin başında sitem geliyor. Sitem eden mesajlar gönderecek olursanız karşınızdaki kişi kendini savunmak zorunda hissediyor ve bu da onu yoruyor. Dolayısıyla ona asla sitem içeren mesajlar göndermeyin. Örneğin ‘Seni sevdiğime, onca vakit ayırdığıma, senin için yaptıklarıma pişmanım. Beni hiç haketmedin. Benle hak ettiğim kadar ilgilenmedin.’ gibi bir cümle yoğun sitem içerir.

Eski sevgiliye atılabilecek mesaj arayışında olan siz, ona göndermeyi planladığınız mesajla aslında onu yeniden kazanmak amacındasınız. Bu yüzden onu kazanayım derken kendinizden iyice soğutmamaya özen göstermelisiniz. Yapılan hatalardan bir diğeri de kin, nefret, kızgınlık içeren mesajlar yollamaktır. Sakın yapmayın. Hem de asla! Bu tür mesajlar eski sevgiliye atılabilecek mesajlardan değildir. Onu kazanmanıza asla yardımcı olmaz aksine onu tamamen kaybetmenize sebep olur. Bunu daha önce yapmış olsanız da dert etmeyin. Bu durumu düzeltebilirsiniz, hatta bunu nasıl düzelteceğinizi yazı sonuna doğru anlatacağız ama bundan sonraki günlerde asla bu tür mesajlar yollamayın.

Eski Sevgiliye Atılabilecek Mesajlar Hangileridir?

Romantizmden uzak ama naif, kin ve nefretten uzak ama hafif mesafeli olanlar eski sevgiliye atılabilecek mesaj olarak en ideal formdur. Bakın ne diyeceğiz, siz eski sevgiliye atılabilecek mesajlar arayışındayken aslında asıl amacınız bir şekilde onla iletişimde olup, onu yeniden elde edip edemeyeceğinizi görmek ya da ona duyduğunuz bastırılamaz özlemi dindirmek, değil mi?

Muhtemelen cevabınız evet olacak. Öyleyse size bir mesajdan çok daha iyi bir önerimiz olacak. Onu yeniden elde edeceğinizin tüm metot ve taktiklerini barındıran Eski Sevgiliyi Elde Et isimli e-kitabı okumanız size bir mesajdan çok daha fazlasını kazandıracak. Kitabı okuyabileceğiniz linki bu yazı sonunda göreceksiniz, linki tıklayarak e-kitabı okuyabileceğiniz sayfaya geçiş yapabilirsiniz.

Bir mesaj, belki ayaküstü ufak bir karşılaşma, belki telefonda onun sesini duymak ya da belki ortak bir arkadaşınızla onun hayatında neler olup bittiğini öğrenmek bile size haz veriyor olabilir. Yalnız, bunlar sizin de bildiğiniz gibi asla yeterli şeyler değil. Onu geri kazanmak için önemli olan şey, ona yeniden sahip olmanız ve sizi yeniden çekici bulmasını sağlamanızdır. Bu yüzden mesaj gibi ufak tefek eylemlerle vakit harcamayın. Onu size gerçekten kazandıracak ve tekrar sevgili olmanızı sağlayacak özel metotların gücünü kullanın. Eski Sevgiliyi Elde Et e-kitabı bunu nasıl yapabileceğinizi size adım adım gösteriyor olacak.

Eski sevgiliye atılabilecek mesaj hakkındaki bilgileri ve çok daha fazlasını size gösterecek olan bu kitaba buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazılar da sana katkı sağlayabilir;

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir