Eski sevgiliyi geri döndürmenin yolları hakkında bilmeniz gereken şeyler, en etkili metotlar burada! Onu geri döndürmenin yollarını keşfet.

Google’a ayda yaklaşık yirmi bin kişinin eski sevgili ile başlayan arama cümleleri yazdığını biliyor muydun? Yani yalnız değilsin. Senin gibi, eski sevgilisine özlem duyan ve onu geri kazanmak isteyen binlerce kişi var. Peki hangileri mutlu sona varıyor? Elbette ki eski sevgiliyi geri döndürmenin yolları hakkında en etkili metotları keşfedenler mutlu sona varıyor. Peki, bu yollar neler?

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin En Etkili Yolları

Eski sevgiliyi geri döndürmenin yolları olarak sıralanabilecek en etkili metotları senle paylaşacağız. Bu yazıda okuyacakların sonrasında sırtını bize yaslayabileceğini ve sevdiğin o özel kişiyle yeniden birlikte olma şansını yakalamış olduğunu sen de göreceksin. Adım adım ilerleyelim.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Yolları 1

1.yol durumu kabullenme aşaması. Şimdi lütfen bize darılma ama eski sevgiliyi geri döndürmenin yollarında emin adımlarla ilerleyebilmen için önce içerisinde olduğun gerçeği sana göstermemiz ve senin de bu gerçeği kabullenmen gerekiyor. Gerçek şu, eski sevgilin seni eskisi gibi çekici bulmuyor. Hem de bu yeni bir şey değil. Siz beraberken de ilişkinizin son zamanlarına doğru bu böyleydi. Seni çekici bulmuyordu!

ilk dönemlerde senle yaşadığı heyecan, sana duyduğu ilgi artık yok. Demin de dediğimiz gibi bu bir süredir böyleydi. Şunu iyi anlamalısın, eski sevgilin senle vakit geçirdi, yaşadı ve yaşadıklarınız sonunda bir karara vardı. ‘O bana göre değil’ dedi. Bunu anladığı günden sonra irili ya da ufaklı aranızda geçen her şey ona batmaya başladı. Buna tahammül edebildiği sürece senle devam etti ama tahammül edemeyeceğini anladığı gün senden vazgeçti. Ayrılma sebebi olarak neyi bahane etmiş olursa olsun aslında ayrılığınızın altında yatan gerçek inan bu. Çünkü insan psikolojisi böyledir. İstediği şeyi yapmak için bahane arar!

Şunu bir düşün lütfen, sana hala aşkla bağlı olmuş olsaydı senden ayrı kalır mıydı? inan, aldatılmış olanlar bile eski sevgilisine geri dönebiliyor. Yeter ki aşkı devam ediyor olsun, gururlarını çiğneyip yine de dönüyorlar. Çünkü aşk her şeyi affediyor! Lafı fazla uzatmayalım ama eski sevgiliyi geri döndürmenin yollarında emin adımlarla ilerlemek için bu gerçeği kabullenmelisin. Şimdi gelelim 2.yola.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Yolları 2

2.yol daha doğrusu ikinci aşama şu, bir süre onla irtibat kurmamalısın. Arama, sorma, mesaj atma, Facebook ya da benzer alanlarda imalı paylaşımlar yapma. Bırak seni merak etmeye başlasın. Zor gelebilir, bunu yapmak istemeyebilirsin ama bilmelisin ki anlık keyiflere nefsini teslim edersen eski sevgiliyi geri döndürmenin yollarında emin adımlarla ilerleyemezsin. Uzun vadeli mutluluğu yakalama şansını elinden kaçırmış olursun. Bu yüzden azıcık sabırlı ol ve bir süre irtibat kurma.

Ortak işyerindeyseniz ya da ortak arkadaşlarınız çoksa ve istemeden de olsa bir araya gelme durumunuz oluyorsa bu irtibatını minimum seviyede tutmaya çalış. Onun aşkından geberdiğini düşünmesine sebep olacak şeyler yapma ama bunu yaparken ‘Umurumda değilsin’ havası yaratmamaya da özen göster.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Yolları 3

Eski sevgiliyi geri döndürmenin yolları olarak en can alıcı aşama bu. Değişim zamanı!

Hani dedik ya ayrılma sebebi olarak neyi bahane etmiş olursa olsun aslında ayrılığınızın altında yatan gerçek şu, o artık seni çekici bulmuyordu. İşte bu yüzden bazı değişimler geçirmek zorundasın. Senden tekrar tat alabileceği yenilikler geliştirmeli ve zamanı geldiğinde doğru metotlarla bu yenilikleri ona göstermelisin. Eski sevgiliyi geri döndürmenin yollarında en etkili metotlar olarak temel alınan mantık bu. Böylece onu yeniden etkileyebilir ve haliyle yeniden elde edebilirsin. Bunu daha önce bir kez yapabilmiştin ama şimdi durum biraz farklı. Fark şu, o artık seni tanıyor. Dolayısıyla tat almadığını bildiği birine farklı bir tat alacağından emin olmadığı sürece sana geri dönmeyecektir. Onu şaşırtır ve sende yapacağın değişimleri ona gösterebilirsen, seve seve sana dönecektir.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Yolları 4

Değişim sonrasında onla özel irtibata geçme aşaması. Ama elbette ki yine doğru metotlarla. Şansını kötü metotlarla deneyecek olursan bu hiçbir işe yaramayacaktır hatta onun nazarında eksi puan almanı sağlayacaktır. İstediğimiz şey bu değil. Bu yüzden kuracağın irtibatın

  1. Kanalını,
  2. Zamanını,
  3. Seçeceğin kelimeleri,
  4. Beden dilini,
  5. Hangi konulara vurgulama yapacağını,
  6. irtibata nerede son vereceğini çok iyi bilmelisin.

Yapacağın en ufak bir hata bir çuval inciri berbat edebilir.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Yollarını Nasıl Uygulayacağım?

Eski sevgiliyi geri döndürmenin yolları konulu kitabı yani Eski Sevgiliyi Elde Et isimli e-kitabı bilgisayarından ya da telefonundan okuyarak tüm bunları nasıl uygulayacağını görebilirsin. Yapman ve de yapmaman gerekenlerin tamamını bu kitapta topladık. Bir makaleye sığdıramadığımız her şeyi tüm detaylarıyla bu kitap setinden kolaylıkla öğrenebilirsin. Sırtını bu kitaba yasla, kitapta anlatılanları sırasıyla uygula ve mutlu sonu yarat.

Eski sevgiliyi geri döndürmenin yolları ile ilgili yazdığımız bu kitap setini ana sayfamızdan incelemek ve hemen okumaya başlamak için buraya tıklayabilirsin.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Yolları

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir