Eski sevgiliye nasıl mesaj atılır-WhatsApp, Facebook, SMS gibi kanallardan onun bilinçaltına etki edebilecek mesajlar var. Neler olduklarını yazdık.

Eski sevgiliyle var olan üzücü durumun ciddiyetini anlamak ya da düzeltilebilecek şeyler varsa bunları görebilmek için en iyi yollardan biri ona nabız yoklayıcı bir mesaj yollamaktır. Fakat öyle kritik bir dönemdir ki bu ne yazmak ve de ne yazmamak gerektiğini çok iyi bilmek gerekir. Eski sevgiliye nasıl mesaj atılır tam anlamıyla bilmek gerekir çünkü bir cümle bizi ya rezil edecektir ya da vezir. Bu yüzden bu kritik dönemdeki mesaj kredimizi çok akıllıca değerlendirmek gerekir. Aceleci davranır ve manasız bir mesaj yollayacak olursanız, bu mesaja alacağınız cevap sonrasında ikinci bir şansınız olmayacağını üzülerek görebilirsiniz. WhatsApp, Facebook, SMS gibi kanallardan onun bilinçaltına etki edebilecek mesajların barındırması gereken kurallara değinelim.

Eski Sevgiliye Nasıl Mesaj Atılır Kural-1

Eski sevgiliye nasıl mesaj atılır konusunda en çok dikkat etmeniz gereken şey onla ayrılık durumunuzun nedenlerini göz önünde bulundurma kuralıdır. Örneğin onu aldatmışsanız ve bu yüzden bir ayrılık gerçekleşmişse sizin atmanız gereken mesaj bambaşka bir mesaj olmalı, artık çekici bulunmadığı için terk edilmiş bir sevgilinin atacağı mesaj ise bambaşka bir mesaj olmalıdır.

Diğer bir taraftan, ayrılık sebebi ne olursa olsun bazı cümleler ve yaklaşım biçimleri vardır ki karşıdaki kişinin bilinçaltına etki edebilir, zihninde tılsımlı bir etki yaratır ve onu kolaylıkla tesir altına almanızı sağlarlar. Bu tılsımlı cümleleri öğreneceğiniz adresi vereceğiz ama öncesinde şuna değinelim, eski sevgiliye nasıl mesaj atılması gerektiği konusu bir kenara aslında peşinde olduğunuz şey onu yeniden kazanmak ve yeniden beraber olmak değil mi? Muhtemelen cevabınız ‘Evet’ olacak. Öyleyse size harika bir haberimiz var;

  • Eski sevgilinin bilinçaltına etki edecek mesajları,
  • Hangi cümleleri kullanmak gerektiğini,
  • Vereceği cevaplara hangi karşılıkları vermek gerektiğini,

Ve çok daha fazlasını adım adım öğrenebileceğiniz bir kaynak var. Eski Sevgiliyi Elde Et isimli bu kaynak bir pdf kitap ve onu yeniden elde etmeniz için yapılması gereken her şeyi sırasıyla gösteriyor. Yapmanız gereken tek şey kitabı okumak ve sırtınızı bu kitaptaki metotlara yaslamak.

Eski Sevgiliye Nasıl Mesaj Atılır Ustasından Öğrenin

Kitabın hem erkek okuyucular için hem de kadın okuyucular için iki farklı versiyonu bulunuyor. Vereceğimiz linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada aşağıya doğru indiğinizde bu iki versiyonu da göreceksiniz. ‘Kadın Okuyucular için’ ve ‘Erkek okuyucular için’ ifadelerinden cinsiyetinize uygun olanı seçin.

Eski sevgiliye nasıl mesaj atılır konusu ve bunun dışında ihtiyacınız olan her bilginin bu kitapta olduğunu göreceksiniz. Eski Sevgiliyi Elde Et kitabını okumak ve sevgilinizi geri kazanmanın tüm yollarını keşfetmek için tıklayın.

Bu yazılar da sana katkı sağlayabilir;

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir