Eski sevgilinin hala sevdiği nasıl anlaşılır hangi hareketleri sevdiğini ele verir bunları yazdık. Bu bilgilerle onu çözümleyebilirsiniz.


Muhtemelen eski sevgilinizi hala unutamadınız ve bu yüzden onun da size karşı neler hissediyor olabileceğini merak ediyorsunuz. Kolay değil, çünkü o belki de en güzel günlerinizi birlikte yaşadığınız yegane insandı. Belki defalarca evlilik hayalleri kurmuş, doğacak çocuklarınızın adını bile belirlemiş olabilirsiniz. Sonra ne olduysa oldu ve ayrıldınız. Ayrılan o muydu ya da siz mi ayrılmıştınız da sonradan pişman oldunuz bilemiyoruz ama onun size hala bir şeyler hissedip hissetmediğini anlamanızı sağlayacağız. Eski sevgilinin hala sevdiği nasıl anlaşılır sorusu bir kenara neler yaparak onu geri döndürebileceğinizin metotlarından da biraz bahsedeceğiz. Çünkü bizim işimiz bu! Kısaca kim olduğumuzdan da söz edelim. Biz psikoloji biliminin temellerini göz önünde bulundurarak bir insanın hangi etkiye ne tür tepkiler verebileceğini gayet iyi biliyoruz ve bu sayfamızda da ‘Eski Sevgili’ konusu altında geliştirdiğimiz metotları okuyuculara sunuyoruz.

Şimdi gelelim merakla beklediğiniz konuya…

Eski Sevgilinin Hala Sevdiği Nasıl Anlaşılır Belli İpuçları Var mı?

Eski sevgilinin hala sevdiği nasıl anlaşılır belli ip uçları var mı? Evet, var. Tabi bu ipuçlarını çözümleyebilmek için öncelikle onla bir şekilde irtibatta olmanız gerekiyor ancak günümüz teknolojisi, sosyal medya alanları gibi avantajlar da bu irtibatı az da olsa sağlıyor. Yani yüz yüze görüşemiyor olsanız da dert etmeyin. Bu mecralardan da size hala ilgili olup olmadığının ipuçlarını toplayabilirsiniz.

Eski Sevgilinin Hala Sevdiği Nasıl Anlaşılır Bu İpuçları Nelerdir?

Öncelikle yüz yüze görüşmüyor olduğunuzu farz edip bu ipuçlarından bahsedeceğiz. Altında devam eden satırlarda ise yüz yüze görüşme imkanı bulanların faydalanabileceği ipuçlarından bahsedeceğiz.

Sosyal Medyadaki İpuçları

Facebook ya da Whatsapp gibi mecralarda sevgili olduğunuz dönemlerde, onun hangi saatlerde aktif olduğunu mutlaka hatırlıyorsunuzdur. Bu mecralarda herkesin belli bir tarzı vardır. Hatırladığınız o saatleri şimdiki aktif olma saatleriyle karşılaştırın. Mesela, daha uzun süre mi online gözüküyor? Durumuna imalı bir söz mü eklemiş? Ya da yaptığı paylaşımlarda ne gibi değişiklikler var? Tüm bunlara dikkat kesilin!

Gün içerisinde ara sıra ama sık sık online olmaya başlamışsa ve çok uzun süre kalmıyor, bir giriyor bir çıkıyorsa muhtemelen sizin medyanızda neler olup bittiğini görmek içindir. Hani siz ona bir şeyleri ima etmiş olabilir misiniz, kimle nerelere gitmiş olabilirsiniz, durum kısmına onun mana çıkarabileceği bir şeyler yazmış olabilir misiniz? gibi meraklarla zırt pırt buralara geliyor ve bu hareketliliği, sizi gözetlediği anlamına gelebilir.

Eski sevgilinin hala sevdiği nasıl anlaşılır konusunda başka bir ipucu ise hiçbir şey yokmuş gibi davranıyor oluşudur. Arkadaşlarıyla ‘Yiyoruz, içiyoruz, Oh hayat bana güzel’ tarzı fotoğraf paylaşımlarında mutlaka size çaktığı bir tavır vardır. Zaten münakaşalı bir ayrılma sonrasında ayrıldığınız kişiyi hala sosyal medya alanlarınızda tutuyorsanız bunun amacı şudur ‘Ben keyfim gayet yerinde gibi davranayım, sen de keyfimin yerinde olduğunu gör!’ Verilmek istenen mesaj budur. Birine bu mesajı verme çabasında olan biri için sevgilisini unuttuğunu söyleyebilir miyiz? Hayır!

Yüz yüze Görüşme Şansı Olanlar için ipuçları

Bir üst paragraftaki eğlenme hali yüz yüze olunduğunda da üzerine basa basa hissettirilmeye çalışıyorsa, yine sizi unutmamış olduğu büyük bir ihtimaldir. Aksi şekilde üzgün, durgun, bıkkın bir görüntü sergiliyorsa bu da sizi hala daha seviyor olabileceği anlamına gelir.

Onu Size Geri Getirecek Metotları Öğrenin

Eski sevgilinin hala sevdiği nasıl anlaşılır konusunun aslında aklınızı kurcalamaması gereken, gereksiz bir detay olduğunu söyleyelim. Madem ki onun sizi sevip sevmediğini bu kadar önemsiyorsunuz demek ki siz de hala onu seviyorsunuz. Öyleyse onu size geri getirecek metotlara harcayın enerjinizi. Hala seni sevdiğini nasıl anlarsın? bunu düşünüp durmanın size hiçbir faydası yok. Çünkü doğru metotların neler olduğunu bilirseniz, sizi çoktan unutmuş bir sevgiliyi bile kendinize yeniden aşık edebilirsiniz!

Önemli olan bunu anlamak ve buna yönelmektir. Eğer size kazanç getirmeyecek bu boş düşüncelerden sıyrılıp, onun tıpış tıpış size dönmesini sağlayacak metotlara geçiş yapmak isterseniz buraya tıklayarak aşağıdaki e-kitapları okuyabilirsiniz.

Eski Sevgilinin Hala Sevdiği Nasıl Anlaşılır ile diğer yazılar:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir