Ters psikoloji ile eski sevgiliyi geri kazanmak mümkün. Neyi nasıl yapacağınızı bu yazıda anlattık. Eski sevgiliyi kendine aşık etmek için taktikler paylaştık.

Eski sevgilinizi aklınızdan çıkaramıyor, sürekli özlem duyuyor ve onu geri kazanmak istiyorsanız çok şanslısınız. Bu yazı sayesinde tanışacağınız taktikler sonrasında eski sevgilinizle olan durumunuz hayli değişecek. Ters psikoloji ile eski sevgiliyi geri kazanmak ve onu kendinize tekrar aşık etmenin yollarını keşfedeceksiniz.

Ters Psikoloji ile Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak Mümkün mü?

Ters psikoloji ile eski sevgiliyi geri kazanmak evet mümkün. Belli başlı bazı taktikleri doğru zamanda ve doğru şekilde uygularsanız siz de istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Ama dikkatinizi çekeriz! Doğru zamanda, doğru taktiklerle dedik. Yani ters psikoloji diye sunulan bazı deli saçması şeyleri sorgusuz sualsiz doğru kabul ederseniz geri dönüşü olmayan pek çok hata yapabilirsiniz. Önemli olan ters psikoloji adı altındaki doğruların neler olduğunu ve bunları ne zaman uygulamanız gerektiğini bilmek.

Ters psikoloji ile eski sevgiliyi geri kazanmak için izlemeniz gereken bu taktiklerle sizi buluşturmadan önce uymanız gereken ilk kuralın ne olduğunu da söyleyelim. Uymanız gereken ilk kural, özgüveni ve umudu kaybetmemek.

Çünkü bu süreçte aklınızın derinlikleri size bazı küçük oyunlar oynayacak. Galiba başaramayacağım, ne yaparsam yapayım olmayacak, bana geri dönmeyecek…vs. gibi olumsuz düşüncelerin hepsini içinizdeki ses dile getirecek. Sizi vazgeçirmek için daha pek çok şey söyleyecek. Eski sevgiliyi geri kazanmak ve size aşık olmasını sağlamak için çıktığınız bu yolda kararlı olun, anlık buhranlara kapılmayın ve psikoloji biliminin gerçeklerine sırtınızı yaslayın. Geçmişte onu bir kez elde etmiştiniz değil mi? Şimdi de yapabilirsiniz. Bunu kendinize her seferinde hatırlatın ve size olumsuz telkinlerde bulunan iç sesinizi ya da arkadaşlarınızı asla dinlemeyin. Çünkü aşkta, yarı yolda vazgeçen değil sonuna kadar devam edenler kazanır. Ters psikoloji ile eski sevgiliyi geri kazanmak için bu kararlılık ilk şarttır! Peki başka ne yapmalıyım? Bunun cevabını alt satırlarda göreceksiniz.

Ters Psikoloji ile Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak için Ne Yapmalıyım?

Ters psikoloji ile eski sevgiliyi geri kazanmak için ne yapmalısınız. Öncelikle, ters psikolojinin ne olduğunu ve eski sevgiliyi geri kazanmak için bu yolu nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekiyor. Ters psikoloji, genellikle çocuklara yönelik uygulanan bir tekniktir ama iş yerindeki bir arkadaşınızdan tutun da eski sevgilinize kadar pek çok kişi üzerinde bu tekniği kolaylıkla kullanabilirsiniz. Tekniğin amacı, karşınızdaki kişiye sizin istediğiniz herhangi bir davranışı yaptırmak ama bunu, kendisi istediği için yapmış olduğu illüzyonu yaratmaktır. Bu teknikteki asıl tılsım budur. Sonuç olarak eski sevgiliniz, sizin istediğiniz gibi size geri döner ama bunu kendisi istediği için yapmış olduğunu düşünür.

Peki nasıl yapılır? Bu teknik tek başına yeterli midir? Hayır değil. Bu teknik eski sevgilisini geri kazanmak isteyenlerin uygulaması gereken adımlardan sadece biri. Bunla beraber yapılması gereken başka şeyler de var.

Eski Sevgiliyi Elde Et isimli web-pdf kitabı bilgisayar ya da telefonunuzdan okuyarak neleri, nasıl ve ne zaman yapmanız gerektiğini sırasıyla öğrenebilirsiniz. Kitabın erkek ve kadın okuyucular için 2 ayrı versiyonunu yaptık. Aşağıda vereceğimiz linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada aşağıya doğru ilerleyin ve cinsiyetinize uygun olan kitabı seçin. Kitabı okumayı üç gün gibi kısa bir zamanda tamamlayabilir ve öğreneceğiniz metotları eski sevgiliniz üzerinde uygulayarak onu geri kazanabilirsiniz.

Ters psikoloji ile eski sevgiliyi geri kazanmak yönteminin detaylarını ve eski sevgiliniz üzerinde etkili olan diğer tüm taktikleri bu e-kitapla keşfedebilir, onu kendinize yeniden aşık edebilirsiniz. Kitabı okumak için buraya tıklayarak ana sayfaya geçiş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir