Erkeği kendine bağlamanın yolları kitap seti hakkında bilgiler ve kitabı indirme linkini paylaştık. Erkeği kendine bağlamanın yollarına dair sırları keşfet.

ilişkide olduğunuz erkeği kendinize bağlamak ve onun aşkını azalmadan devam ettirmek istiyorsanız erkeği kendine bağlamanın yolları kitap içerisindeki bilgiler çok işinize yarayacak. Yazımızın en altındaki linki tıklayarak kitabı indirebilirsiniz.

Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları Kitap Ne Anlatıyor?

Erkeği kendine bağlamanın yolları kitap seti çok özel taktikler anlatıyor. Sevgilinizi kendinize bağlamanın en etkili ve en kısa yolları bu kitapta. Okuyun, onu elde tutun!

Erkeği kendine bağlamanın yolları kitabı yani diğer adıyla Onu Elde Tut kitabı teferruatlı bir kitap ama uygulamanızı istediği taktikler asla zor değil.

Kitap diyor ki, tek bir hamleyle erkeğinizi kendinize bağlayamazsınız. Öncelikle bunu iyi anlamak gerekiyor. istediğiniz bağlılık için kilitleri açacak özel davranışları ve metotları özenle yapmalısınız. Dikkatli ve planlı olmak hayatın her alanında gerekli! Aşk ilişkilerinde de hedefe ulaşmak için belli bir dikkatte olmalı ve bir plan doğrultusunda hareket edilmesi gerekiyor. Bu içten pazarlıklı olmak değil, sadece amaca ulaşmak için izleyeceğiniz bir liste oluşturmaktır. Yani sizi disipline eden bir yaklaşım. Tıpkı okulda başarı elde edebilmek için planlı ve programlı ders çalışmak gibi!

O’nu Elde Tut kitabı bu anlamda harika bir yol haritası çizmiş. Okuyucularının hedeflerine ulaşmasındaki en büyük etken bu. Onlara özel tüyolar ve bilgiler vermesinin yanı sıra onları disipline ediyor ve hangi davranışı ne zaman yapacağınızı sıralı biçimde anlatıyor.

Ciddi bir akıl hocanız olmaz ve başıboş, sonuca vardırmayan eylemler yapacak olursanız hata yapma ihtimaliniz çok yüksek olacaktır. Özellikle kendinizi duygusala bağlayıp pek çok geri dönülemez hata yapabilirsiniz. Erkeği kendine bağlamanın yolları kitabındaki yol haritası, istenmeyen bu hatalara en başından engel olmayı sağlıyor.

Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları Kitap Seti ve Yol Haritası

Yol haritası nedir? Özel bazı planları kast ediyoruz ama bu planlar sizleri korkutmasın. Öyle antin kuntin, erkeğin arkasından dolap çeviren türden bir yola götürmüyor sizi. Aksine, kitapta dürüstlüğün önemine her fırsatta değiniliyor. Tüm bilgiler, metotlar, adımlar hazır halde ve kitapta sırasıyla anlatılıyor. Size düşen sadece kitabı okumak, anlatılanları eksiksizce uygulamak ve varacağınız mutlu sonun keyfini çıkarmak. Hepsi bu.

O’nu Elde Tut kitabı 75 sayfalık bir ana kitaptan ve yanında 3 adet bonus (30’ar sayfa) kitaptan oluşan bir set. Kitap setinin tamamı pdf formatında. Yani basılı bir yayın değil. Akıllı telefonunuza, bilgisayarınıza indirerek okuyabileceğiniz bir set.

Tasarımı, içerik kalitesi ve yazı diliyle yani her yönüyle muhteşem bir kitap. Tanıtım amaçlı bize e-mail üzerinden yolladıkları kitap örneğini editörümüz bir çırpıda okuyup, bitirdi. Çok akıcı bir dili olduğunu söylüyor ve ayrıca içerisinde verilen bilgilerin güzelliği yüzünden hiç ara vermek istemeden bonusları bile bir çırpıda okumuş. Sevdiği erkeği kendine bağlamanın yollarını arayan genç ve orta yaşlı kadınlara çokça faydası olacağına kanaat getirince hemen bu kitabı anlatan bir yazı derlememizi istedi ve biz de yazdık.

Kitap gerçekten şahane. Siz de bu kaynaktan faydalanın deriz. Erkeği kendine bağlamanın yolları üzerinde yapılması gereken her şeyi eksiksizce anlatan bu muhteşem kitabı indirip okumak için aşağıdaki linke ya da görsele tıklayabilirsiniz.

“Erkeği kendine bağlamanın yolları kitap” indirmek için tıklayın.

erkeği kendine bağlamanın yolları kitabı

 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir