Uzun boylu olmak istiyorum diyenlere çok özel, çok etkili tavsiyelerde bulunduk. Boy uzatan formüller, boy uzatma yolları arayanlara tavsiyeler.

Uzun Boylu Olmak istiyorum

Boy uzatmak isteyen, boyunun uzunluğundan memnun olmayan ve boy uzatma yolları arayan Kızlar Kulübü takipçileri, siz de biliyorsunuz ki Kızlar Kulübü olarak insan sağlığına çok önem veriyor ve sağlıklı kalmak için uygulanacak metotlarda öncelikle doğal yöntemleri savunuyoruz. Doğal Tedaviler isimli bu bölümümüzde, sağlıkla ilgili ihtiyacınız olabilecek tüm konularda mümkün olduğunca doğal yöntemlerden bahsediyoruz. Uzun boylu olmak istiyorum diyen takipçilerimize de elbette ki yine doğal yöntemlerden bahsedeceğiz.

Uzun Boylu Olmak istiyorum Ne Yapmalıyım?

daha-uzun-olmak-istiyorum-5

Öncelikle boy uzatmayla ilgili bazı teknik bilgileri verelim ardından da boy uzatıcı doğal yöntemleri aktaralım. Örneğin ameliyatlar. Boyunun uzunluğundan memnun olmayan kişiler için boy uzatma ameliyatı uygulanabiliyor. Herhangi bir kaza sebebiyle bir bacağı diğerinden kısa kalmış kişiler için ideal olabilir ama böyle bir probleminiz yoksa bıçak altına yatmaya gerçekten değmez. Bu ameliyat sonrasında, kemiklerin toparlanması için aylarca yürümemek ve dinlenmek gerekiyor. Acılı, zahmetli ve pahalı bir yöntem olması da cabası. Boy uzatma ameliyatı fiyatları değişkenlik gösteriyor ancak cidden hayli yüksek rakamlarda seyr ediyor. Boy uzatmak için ameliyat yöntemini düşünenleriniz olmuşsa, bunu asla önermiyoruz.

Uzun boylu olmak istiyorum diyerek ilaçlara yönelmeyi planlayan arkadaşlarımıza gelecek olursak, ilaçlar sentetik ürünlerdir. Yani içindeki etken maddeler laboratuvar ortamında üretilirler. Eskiden ilaç sektöründe, doğada bulunan bitkilerden faydalanılırdı ancak bu bitkiler bünyesindeki faydalı kısımları işlemek çok zahmetli ve maliyetli olduğundan işe yarar etken maddelerin benzerlerini laboratuvarlarda üretmeye başladılar. Artık ilaçların çok büyük bir kısmı bu şekilde üretiliyor. Bu durum da birçok yan etkiye sebep oluyor ve ilaç içindeki atık maddeler karaciğerimizde birikiyor. Yani kaş yapalım derken göz çıkarmak gibi. Konu ne olursa olsun lütfen olabildiğince ilaç kullanmamaya bakın. Ama doğal yöntemlerle sonuç alamayacağınız bir rahatsızlığınız olur ve lisanslı bir doktor tarafından yapılan muayeneniz sonucunda ilaç tavsiye edilecekse bu ayrı tabi ki.

Uzun Boylu Olmak istiyorum Doğal Yöntemler Nedir?

Sağlıkla ilgili konularda doğal yöntemlerin taraftarı olduğumuzu yazının başında da söylemiştik. Boy uzatma konusunda da tamamıyla doğal yöntemlerden yanayız. Boy uzama yaşının genellikle maksimum 25 yaşında bittiğini söylerler. Bu yüzden 25 yaşını geçmeden, olabildiğince erken yaşta aşağıda sıralayacağımız doğal yöntemleri elinizden geldiğince yapın deriz.

daha-uzun-olmak-istiyorum-4

9 hafta (yani 2 ay) gibi bir sürede 5 ile 10 cm arasında boy uzatma çalışmalarıyla adından sıkça söz edilen ve e-kitabı birçok kez satılmış ve yazar Roonin Stark’ın dediğine göre boyunuzu uzatabilmek için şunları bilmek çok önemli;

  • Boy uzatan yiyeceklerin neler olduğunu bilmek,
  • Uyurken alacağınız pozisyonları bilmek,
  • Omurga açmayı ve omurga kısalmasını önleyici hareketleri bilmek,
  • Büyüme hormonlarını nasıl çalıştıracağını bilmek,
  • Büyüme kıkırdaklarını harekete geçirmeyi bilmek,
  • Hangi besinleri daha çok tüketmeniz gerektiği bilmek.

Yukarıda maddelenmiş olan doğal yollarla 5-10 cm uzayabilme imkanının bulunması gerçekten harika bir olay. “Uzun boylu olmak istiyorum” diyorsanız ve bu nimetten faydalanmak isterseniz Roonin Stark’ın Boy Uzatma Taktikleri isimli bu pdf kitaba linkin üzerine tıklayarak göz atabilirsiniz. Ya da alttaki resime de tıklayabilirsin.

Boy uzatma taktikleri kitabı

 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir