Birinin seni sevdiğini nasıl anlarsın bunu anlamanın aslında birçok yolu ve yöntemi vardır. Birisinin seni sevdiğini anlamanın kesin yöntemi yazımızda bulunuyor.

Bu konu ile ilgili yazılmış yüzlerce yazı var. Bu yazıları incelediğiniz zaman siz de anlayacaksınız ki, birisinin size gerçekten aşık mı bunu anlamanın kesin bir yöntemi yok ama neredeyse kesin olarak anlayabileceğiniz bazı yöntemler mevcut. Yani bahsettiğimiz yöntemleri uygulayarak, herhangi bir insanın sizi sevip sevmediğini ya da size aşık olup, olmadığını %90 gibi bir oranda anlamanız mümkün olacaktır.

Konu ile ilgili ayrıntılara geçmeden önce “sevmek” ile “aşık olmak” arasındaki ince çizgiyi ifade etmek isteriz. Çünkü bu iki kavram birbirine bazen karıştırılmaktadır. Aşık olan bir kişi aynı zamanda seviyordur ancak her seven kişi aşık değildir. Dolayısıyla uygulayacağınız yöntemler daha çok bir kişinin sizi sevip, sevmediğini anlamanızı sağlayacaktır ancak elbette size aşık mı bunu da anlamanız mümkün olacaktır.

Birinin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Şu Yöntemleri Uygulayın;

Birinin seni sevdiğini nasıl anlarsın şunları deneyerek;

  • Birisinin sizi seviyor mu olduğunu anlamanın en basit yöntemi o’nun davranışlarını izlemektir. Çünkü filmlerde, dizilerde de görmüşsünüzdür. Bazı insanlar aşık olduklarında ya da gerçekten sevdikleri birisinin karşısındayken kendilerini kaybedebiliyorlar. Bunun doğal bir sonucu olarak da normalden daha farklı bir şekilde davranıyorlar. Bazı insanlarda bu durum “sakarlık” olarak kendisini açıkça belli ediyor.
  • Kişinin gözlerine bakarak da bunu anlayabilirsiniz. Genellikle insanlar, hoşlandıkları kişinin gözlerine uzun süre aralıksız bakamazlar ve sürekli bakışlarını başka yönlere çekerler.
  • Konuyu ne şekilde ilerlettiklerine bakmalısınız. Bazı insanlar sevdikleri insan karşısındayken konu hakkında ne söyleyeceğini şaşırır ve saçmalar, bazıları ise gereksiz bir şekilde konuyu uzatmaya çalışır bazıları ise utangaç olduğundan dolayı bir an önce konuyu bitirip, oradan uzaklaşır. Kısacası karşınızdaki insanın herhangi bir konu hakkındaki düşüncelerini anormal bir şekilde ifade ediyorsa, bu durumdan şüphelenmelisiniz.
  • Bazı insanlar aşık oldukları insanlar karşısındayken yüzleri kızarabiliyor. Bunu anlamanın çok basit yöntemi var ki sadece yanaklarına bakmalısınız.
  • Normalde her gün aynı şeyleri yapan bir kişi, siz orada olduğunuzda eğer yapamıyorsa, bu da önemli bir işarettir.
  • Birinin seni sevdiğini nasıl anlarsın bu konudaki yöntemleri uygularken kişinin genel özelliklerini dikkate almanız önemlidir. Çünkü bazı kişiler “aşırı” davranış biçimlerine bürünüyorlar. Mesela normalde pek konuşmayan bir kişi gereğinden çok fazla konuşabiliyor ya da tam tersi hiç konuşmadan uzaklaşabilir. Yani bazı aşık insanlar ters tepkiler ile aslında sevdiğini ve aşık olduğunu hissettiriyordur ama bu çoğu zaman anlaşılmaz ya da yanlış anlaşılır.
  • Mesela sürekli, her gün aynı ortamda bulunuyorsanız, siz o ortamda olmadığınızda o da orada bulunmak istiyor mu bunu test edebilirsiniz.
  • Herhangi bir şekilde sıradan bir soru sorabilirsiniz. Eğer sorunuz ile ilgili ayrıntılı bir şekilde cevap veriyor ve konuyu uzatmaya çalışıyorsa, bu da sizden hoşlanıyor olduğunun önemli bir işaretidir.
  • Anlamanın bir diğer yöntemi de kişinin gelecek hakkında ne tür planları olduğunu dinlemektir. Çünkü kişi eğer sizi beğeniyor ve hatta seviyor ya da aşıksa, bu durumda yakın gelecek hakkında konuşurken her zaman için sizi hayalinde hesaba katarak planlarını yapar. Gerçekten seven ya da hoşlanan birisi her zaman gelecek konusunda açık kapı bırakır.
  • Birinin seni sevdiğini nasıl anlarsın test etmek için kendisine bir eşya ya da bir çeşit görev verebilirsiniz. Eğer sizi gerçekten seviyorsa, aşıksa bu durumda verdiğiniz eşyayı en iyi bir şekilde korur ya da istediğiniz görevi de kusursuz bir şekilde yerine getirir. Mesela okul ortamındaysa, bu durumda ders hakkında yardım isteyebilirsiniz. İş ortamındaysa daha farklı bahaneler üretebilmek mümkün.

Sonuç olarak birinin seni sevdiğini anlamanın en kolay yolu o kişinin davranışlarını izlemek ve o’nu çaktırmadan test etmek ile mümkündür.

Birinin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın En Kolay Yöntemi Testi Çözebilirsiniz

Kolay bir şekilde çözebileceğiniz “Onun İdeal Kadını Sen misin?” testine katılmanızı öneririz. Bu testte yer alan soruları çözdüğünüz zaman, o kişinin sizi sevip, sevmediğini çok daha kolay bir şekilde anlayabilirsiniz.

Tamamen bilimsel bulgulara dayanılarak hazırlanmış olan “Onun İdeal Kadını Sen misin?” testini çözmek için buraya ya da alttaki butona tıklayarak test sayfasına gidebilirsiniz.

beni seviyormu nasıl anlarım testi çöz

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir