Erkekler Yatakta Ne İsterler – Mutlu yaşamın sırrı eşlerin iyi anlaşmasına bağlıdır. Eşlerin iyi anlaşmasının en önemli payı da sekse düşmektedir. Bu yazımızda tümünü sıraladık.

Tüm bunlar düşünüldüğünde şüphesiz ki birçok kadının aklına gelen ilk soru erkekler yatakta ne isterler oluyor. Şimdi gelin bu sorunun yanıtını birlikte bulalım.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki erkekler, partnerleri ile mutlu bir seks hayatları olsun isterler. Partnerlerinin en az kendisi kadar onları da düşünmesini, karşılıklı zevk alabilmeyi, özel hissetmeyi ve hissettirebilmeyi yani günün sonunda mutlu bir seks hayatı ve mutlu bir yaşam isterler. Peki bunları nasıl sağlayabilirsiniz şimdi onlara göz atalım.

Erkekler Yatakta Ne İsterler – Mutlu Seks Hayatı İçin Adımlar

Sağlıklı İletişim Kurun

İlk olarak aranızdaki iletişime özen gösterin. Yatakta da mı? diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Evet, yatakta da. Başlarken işveli, cilveli olup diğer yandan da kibarlığı elden bırakmamanızı öneriyoruz. Ancak ilerleyen süreçte çiftin isteklerine bağlı olarak bu durumun değişebileceğinin altını çizelim. Bu arada kibarlık sadece şekilde değil esasta da geçerli olmalı. Yani partnerinizin isteklerine, arzularına, fantezilerine yanıt vermeli, göz ardı etmemelisiniz.

İletişim ve istekler tamam, peki ya şimdi? Partnerinize sıcak davranın. İyi bir yatak deneyiminin bu tarz ayrıntılarda saklı olduğu bilgisini yok saymayın. Baştan sona hiçbir zaman dokunmaktan, temastan kaçınmayın. Aksine onun zevk alacağı noktalara dokunun, siz de zevk alacağınız noktalara onun dokunması için partnerinizi yönlendirin.

Öpüşmeleri Ateşlendirin ve Süresini Uzatın

Erkekler her türlü temastan hoşlanırlar. Bu bağlamda erkekler yatakta ne isterler sorumuzun ilk cevabı öpüşmek olacaktır. Ancak her zamanki kısa, basit öpüşmelerden uzaklaşarak daha ateşli, daha uzun öpüşmeleri tercih edin. Erkekler, dilleriyle agresif ve aktif olan partnerleri karşısında daha fazla haz alırlar. Ayrıca ıslak öpücüklerin erkekleri daha çok tahrik ettiği bilgisini de unutmayın.

Öpüşmeden Ön Sevişmeye

Başlık olarak ayrı olsalar da aslında birbirileri ile iç içe geçen kavramlardır öpüşmek ve ön sevişme. Uzun ve ateşli öpüşmeler ön sevişmeye geçildiğinin ya da az sonra geçileceğinin kanıtıdır. Ön sevişme, seksten alınan hazzı ve orgazm şiddetini artırır. Böyle önemli bir konu hakkında sıklıkla duyarsınız “ön sevişmeyi olabildiğince uzun tutun” cümlesini. Evet, uzun tutun ancak gerekliliklerini tam olarak yerine getirerek uzatın.

  • Boynunu öpün, dilinizle temas edin, kızarması sorun olmayacaksa emin, küçük küçük ısırın
  • Perineum (anüs ve testisler arasındaki sert deri) bölgesine hafifçe bastırın, okşayın
  • Kulak memesi için de boyundaki önerilerimizi dikkate alabilirsiniz. Ayrıca kulak memesini emerken nefesinizin sıcaklığını partnerinizin hissetmesi, sizin çıkardığınız sesler onu azdıracaktır.

Erkeklerin Haz Bombası Oral Seks ve Handjob

Erkeklerin en çok zevk aldığı penisine ağzınızla yapacağınız her türlü müdahale erkeklere müthiş hissettirir. Oral sekste esas olay penisin olabildiğince ağza girmesi olmasa da, kendinizi olabildiğince zorlamanız erkeğinizin hoşuna gider. Yine de midenizin bulanmayacağı kadar yere gelmeniz tavsiyemiz olacaktır. Penisi ağzınıza aldığınızda boşlukta gidip gelmesi hoş olmaz ve dilinizi de penise dokunmanız gerekir. Böylece ağzınızdaki sıcaklık partnerinizin beynine zevk olarak gidecektir. Oral sekse devam ederken ellerinizle de testislerini avuçlamanız hatta küçük küçük sıkmanız partnerinizi çıldırtabilir.

Sıradanlıktan Kurtulun; Yeni Pozisyonlar Deneyin

Geleneksel pozisyonlarda seks hayatınızı sürdürüyorsanız yenilikler mutlaka iyi gelecektir. Daha önce denemediğiniz ya da çokça uygulamadığınız pozisyonları hayata geçirin. Bu uyguladığınız pozisyonlardan daha çok zevk aldıklarınızı birbirinizle paylaşın. İlk başlığa dönecek olursak, evet fiziksel birleşmeler önemli ancak sözlerin birleşmesi yani iletişim de bambaşka önemli bir nokta. Bu bağlamda birbirinizi bu tarz konulardan haberdar etmek her iki taraf için de iyi bir sonuç verecektir.

Anal Seks

Yeni heyecanlar arayan, kilitli tüm bölümleri açmak isteyen çiftlerin ilk başvurdukları yer anal seks oluyor. Yani “erkekler yatakta ne isterler” sorusunun yanıtlarından birisi anal seks de olabilir. Ancak anal seksin pek çok boyutu olduğunu söylemeliyiz. Bunlar; seks sırasındaki hijyen, partnerlerin anal seksten sonraki yaşamlarındaki sağlık durumları, psikolojik hazırlık vs. olarak sayılabilir. Tüm bunlar göz önüne alındığında anal seks çiftin enine boyuna düşünüp karar vermesi gereken konulardan birisidir.

Biz yapıyoruz zaten diyenler için önerilerimiz özellikle hijyene dikkat etmeniz yönünde olacaktır. Ayrıca iyi bir kayganlaştırıcı seçmeniz de her iki tarafın mutluluğunu artıracaktır.

Toparlayacak olursak;

  • Seks Sürerken…

Ateşli öpüşmeler, ön sevişme, derken cinsel birliktelik… Peki şu anı nasıl daha zevkli hale getirebiliriz?

İşte tam da burada devreye yine iletişim giriyor. Erkeğinizi tahrik edecek bazı cümleler kullanabilirsiniz.

  • Seks Öncesi…

Burada da önceliğimiz psikolojik hazırlık olacaktır. Bazı günlerde partnerinizi önceden olacaklar hakkında haberdar edebilirsiniz. Akşam şunları, şunları yapmak için sabırsızlanıyorum, sensizliğe dayanamıyorum gibi söylemler partnerinizin vücudundaki bazı mekanizmaları çalıştırır. Bu da seks esnasında daha çok odaklanan, daha çok tahrik olmuş bir partner ile birlikte olmanızı sağlar.

Anal seks hakkında yazdıklarımızı okurken hijyenin üzerinde durduğumuzu gördünüz ancak genel itibariyle de hijyen önemli konulardan birisi. Partnerinizin karşısına temiz, güzel kokan, güzel görünen birisi olarak çıkarsanız bu onun size olan ilgisi artırır ve daha güzel deneyimler yaşamanızı sağlar.

Yani birbirinizin isteklerine ve biyolojik farklılıklarına saygı gösterdiğinizde, kendi isteklerinizden ziyade partnerinizi daha ön planda tuttuğunuzda pek çok kapının anahtarı açılacaktır. Bu bilgiler ve daha fazlasını içeren erkekler yatakta ne isterler sorusunun cevabını da bulabileceğiniz Yataktaki Kraliçe kitabını okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Dilerseniz alttaki resme de tıklamanız yeterli olacaktır.

Erkekler Yatakta Ne İsterler

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir