Sevgilim elden gidiyor ne yapmalıyım sorusunu sık sık duyuyoruz. Sevgilinizi kaybetmemek için bir an önce harekete geçmenizi ve sevgilinizi geri kazanacak yöntemleri uygulamanızı öneriyoruz.

Sevgilinizin sizden uzaklaşıyor olmasının altında pek çok sebep olabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Burada ilk etapta sevgilinizin sizden neden uzaklaşıyor olduğunu anlamanızı öneriyoruz. Bu sayede belirleyeceğiniz soruna yönelik en doğru adımı atabilir ve çözüme ulaşabilirsiniz.

Eğer ki sevgilim elden gidiyor diyorsanız ve bunun neden olduğuna dair bir fikriniz yoksa, bu durumda yazımızın devamında anlatacağımız genel olarak sevgiliyi geri elde etme yöntemlerini uygulayabilirsiniz. Bu bahsedeceğimiz yöntemler genel olarak her koşulda işe yaramaktadır.

Sevgilim Elden Gidiyor Diyorsanız Bu Yöntemleri Uygulayın

Aşama aşama uygulayabileceğiniz yöntemler sayesinde sevgiliniz ile aranızdaki bağları eskisi gibi ve hatta eskisinden çok daha güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Bunun için;

  • Öncelikli olarak sevgilinizin neden eskisi gibi size bağlı olmadığını belirlemeniz gerekiyor. Bunu belirleyebildiğiniz zaman, çözüme çok daha kolay bir şekilde ulaşabilmek mümkün olacaktır. Tespit aşamasında iyi bir gözlemci olmalı ve bazı taktikleri uygulamalısınız.
  • Sorunun nedeni ne olursa olsun, sevgilim elden gidiyor diye düşündüğünüz zaman mutlaka işinize yarayacak olan 19 uğurlu hareketi uygulamalısınız. Bu hareketlerin neler olduğunu yazımızın devamında ele alacağız.
  • Bazı durumlarda ilişkinizi güçlendirmek için dişiliğinizi ön planda tutmanız da oldukça işe yarayabilir. Ancak bunu doğru bir zamanda, doğru bir şekilde yapmalısınız.
  • Aranızın açılmasına sebebiyet verdiğini düşündüğünüz kişiler varsa, bu kişilerden uzak kalabilir, durum ya da sorunlar varsa da bunları hallederek ilişkinizin yeniden güçlü olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Eğer ki başka bir kadından şüphe ediyorsanız, bu durumda iyi bir gözlemci olmanız gerekebilir. Eğer bu şüpheniz doğru çıkarsa da bu durumda ya bu ilişkiyi bitirmek durumundasınız ya da o’nu geri kazanmak için en doğru hamleleri yapmalısınız.
  • Sevgilinizin belli başlı konularda sizlerden beklentileri varsa, eğer ki bu beklentiler konusunda gerçekten de “haklı ise” bu durumda beklentilerini karşılayabilir ve bu sayede ilişkinizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Ancak bu konuda özellikle de cinsel amaçlı yaklaşıma dikkat etmelisiniz. Sizi sadece cinsel bir obje olarak gören bir sevgilinin size bir faydası olmayacak ve kullanılmışlık psikolojisi sizi pek de mutlu etmeyecektir. Bu nedenden dolayı sevgilinizin beklentilerinin temel sebeplerini iyi bir şekilde düşünceli ve uzun vadede ilişkiniz açısından nasıl bir fayda sağlayacağını göz önünde bulundurmalısınız.

Sonuç olarak sevgililik durumunuzu kimi zaman baştan aşağı incelemeniz de gerekebilir. Burada asıl mesele ise sorunun ne olduğunu bulabilmeniz, belirleyebilmenizdir. Çünkü sorunu belirlediğiniz zaman çok daha kısa yoldan çözüme ulaşmak da mümkün olacaktır.

Sevgilim Elden Gidiyor Kesin Çözümü Nedir?

Sevgilim elden gidiyor diyen her kadının uygulayabileceği genel yöntemlerden bahsetmek istiyoruz. Eğer ki sorunun nedeni belli ise herhangi bir sorun olmadığını düşünüyorsanız da, ilişki durumunuzu daha güçlü bir hale getirmek ve sevgilinizi tam anlamıyla kendinize bağlamak için, yazımızda daha önce de belirttiğimiz 19 uğurlu hareketi uygulayabilirsiniz.

19 uğurlu hareket tamamen erkek psikolojisi dikkate alınarak geliştirilmiş taktikleri içermektedir ve hemen her ilişkide bu taktikler çoğu zaman işe yaramaktadır. Siz de uygulayabileceğiniz bu taktikler sayesinde sevgilinizi kendinize çok daha sıkı bir şekilde bağlayabilirsiniz. Üstelik bu taktikleri uygulamak için haftalar, aylar boyunca da uğraşmanız gerekmiyor. Çok kısa sürede etkisini görebileceğiniz bu taktiklerin neler olduğu “Onu  Elde Tut” isimli e-kitap içerisinde çok net ve kolay anlaşılır bir şekilde yazmaktadır.

“Onu Elde Tut” isimli e-kitap, şimdiye kadar çeşitli nedenlerden dolayı sevgilisi ile arasındaki ilişkinin eskisi kadar güçlü olmadığını düşünen binlerce kadın için kesin çözüm sunmuş bir kitaptır. Bu kitap içerisinde 19 uğurlu hareketin yanı sıra, ilişkinizi çok daha güçlü bir hale getirebilmek için kolay bir şekilde uygulayabileceğiniz diğer bilimsel yöntemler de bulunuyor. Buraya tıklayarak kitabı incelemenizi öneririz.

Onu elde tut kitabı

Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir