Eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum diyorsanız bu imkansız değil! Eski sevgiliyi geri getirmenin yöntemlerini bu yazımızda bulabilirsiniz. O’nu hemen şimdi geri getirmeye hazır mısınız?

Bazen her şeyin zaten bittiğini ve bitmiş bir ilişkinin yeniden başlaması imkansız olduğunu düşünebilirsiniz ancak bu her zaman doğru değildir. Çünkü kadın ve erkek psikolojisini yakından inceleyen uzmanlar, biten bir ilişkinin yeniden canlanabileceğine dair kanıtlar ortaya koymuş durumdalar.

Yapılan araştırmalara göre eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum diyen binlerce kişinin uyguladığı “bazı teknikler” onların yeniden eski sevgilisini kazanmalarını sağlamıştır. Net bir istatistik elde edilmemiş olsa bile şu an ortalama 20,000 çiftin, bu bahsedilen eski sevgiliyi yeniden kazanma teknikleri sayesinde bir araya geldiği bilinmektedir.

Peki nedir bu teknikler?

İşte yazımızın devamında ayrıntılı bir şekilde bu tekniklerden bahsedeceğiz.

Eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum Diyenler için; Eski Sevgiliyi Geri Getirmenin Yöntemleri

Öncelikli olarak şunu belirtmek istiyoruz ki; sevgiliniz ile hangi sebepten dolayı ayrılmış olduğunuzun bir önemi yoktur. Bu nedenden dolayı, bu yazıya ön yargılı bir şekilde yaklaşıp “eski sevgilimin benimle barışması imkansız” şeklinde bir düşünceye kapılmayın. Sadece o’nu geri getirecek olan teknikleri doğru bir şekilde uygulamanız gerekiyor. Üstelik sizlere bahsedeceğimiz bu tekniklerin sonucunu görmek için aylar, yıllar boyunca beklemeniz de gerekmiyor. Çünkü siz zaten özleyen taraf olarak, artık o’nu yeniden kazanmak istiyorsunuz. Bu durumun farkındayız ve sizlere kestirmeden gidebileceğiniz yöntemleri derlemiş bulunuyoruz.

O halde başlıca yöntemlerden bahsedelim…

  1. Öncelikli olarak o’na nasıl yaklaşmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Çünkü ayrılığın sebebini dikkate alarak doğru bir yaklaşımda bulunmalısınız. Mesela eğer ayrılmanızın sebebi sizin belirli bir konudaki yaptığınız yanlıştan dolayı ise bu durumda hatanızı anlamış bir şekilde yaklaşımda bulunmanız doğru olacaktır. Ancak sabrı taşmış bir eski sevgili için bazen bu yöntem pek iyi bir giriş olmayabilir.
  2. Eğer onunla sanal ortamda hala iletişime geçebilme şansınız varsa, bu şansı çok iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. Eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum diyen insanların en çok sık yaptığı hatalardan birisi; WhatsApp üzerinden aşırı bunaltıcı mesajlar atıyor olmasıdır. Umarız, siz de bu hatayı yapmamışsınızdır ve WhatsApp üzerinde hala kendisine mesaj gönderebiliyorsunuzdur (eğer hala sizi engellememiş ise) bu sizin için iyi bir fırsattır.
  3. Eğer eski sevgiliniz ile gerçek hayatta sık sık karşılaşıyorsanız (mesela aynı okulda ya da iş yerinde olmak gibi durumlarda) bu durumda izleniminizi değiştirmelisiniz. Peki bu ne anlama geliyor açıklayacak olursak; eski tarzınızı değiştirmeniz büyük bir fayda sağlayacaktır. Bu sayede eski sevgiliniz sizin artık değiştiğinizi zaman içerisinde fark edecek ve bunu fark ettiği an zaten kendisine yavaştan yaklaşmaya başlayabileceksiniz. Hatta bazı durumlarda bu aşamada ilk adımı sizin atmanıza bile gerek kalmıyor. Çünkü yapılan araştırmalar gösteriyor ki kendisini geliştiren ve değiştiren kişiler, eski sevgililerinin oldukça fazla ilgisini çekiyor ve çoğu zaman eski sevgilileri kendileri ile iletişime geçiyor. İşte bu nedenden dolayı izleniminizi değiştirmeniz, sizlere bu konuda verebileceğimiz en önemli taktiklerden birisidir. Kılık, kıyafet, saç ve diğer fiziksel ayrıntılar, ilk izleniminizi belirleyen başlıca detaylardır.

Aslında bunlar bilindik yöntemler. Size asıl lazım olan yöntemlerin ise eski sevgilinizin belli başlı alışkanlık ve kişilik özellikleri doğrultusunda uygulayabileceğiniz yöntemler olduğunu söylemek istiyoruz.

Eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum Diyenlerin Mutlaka Okuması Gereken Bir e-kitap; “Eski Sevgiliyi Elde Et”

Eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum diyenler için en etkili yöntemleri “Eski Sevgiliyi Elde Et” isimli kitapta bulabileceğinizi düşünüyoruz. Çünkü kitap içerisinde yer alan bilgiler sayesinde eski sevgilinizin kişisel özellikleri, hal ve tavırları gibi özellikleri doğrultusunda hangi yöntemler ile elde edebileceğinizi kolayca anlayabiliyorsunuz.

Takipçilerimize bu kitabı önermemizin bir diğer nedeni ise kitap içerisinde bahsedilen yöntemlerin “neredeyse kesin” bir şekilde işe yarıyor olmasıdır. Çünkü kitabın hazırlanmasında 20-40 yaş aralığında, farklı meslek gruplarında bulunan 30 erkek ve 30 kadın ile yapılan görüşmelerden elde edilen bilgilerden faydalanılmış.

Kimse, klişe ve boş yöntemler için para ve zaman harcamak istemez. “Eski Sevgiliyi Elde Et” isimli kitabı incelediğimizde ise kitabın pek çok açıdan dolu bir içeriğe sahip olduğuna kanaat getiriyoruz.

Bunun nedeni ise;

  • En başta kitabın hazırlanma sürecinde farklı yaş gruplarındaki insanların samimi cevaplarından faydalanılmış olduğuna dikkat çekmek gerekiyor.
  • Bu kitabı satın alan binlerce kişinin, kitap hakkında geri dönüşleri genellikle olumlu ve pek çoğu “imkansız” gördüğü halde eski sevgiliyi geri elde edebilmiş durumda… (Bu durum gerçekten bizi de şaşırttı)
  • Kitap alanında uzman bir firma bünyesinde geliştirilmiş ve yayına sunulmuş. E-Kitap Dünyası alanında oldukça başarılı kitaplara imza atıyor ve bu kitabın da en çok satanlar listesinde olduğuna dikkat çekiyor.

Sonuç olarak hem kadınlar, hem de erkek için eski sevgilimi geri kazanmak istiyorum diyen herkes için bu kitabı şiddetle öneriyoruz.

Bu doğrultuda hazırlanan kitap içeriğinde yer alan yöntemleri uygulayan kadın ve erkeklerin %90’lık kısmı eski sevgililerini geri kazanmıştı. Bu bağlamda kitaptan faydalanan binlerce kişi olduğu ve yaklaşık 20,000 çiftin de bu kitapta yer alan yöntemler sayesinde yeniden birlikte olduğu öngörülüyor. “Eski Sevgiliyi Elde Et” kitabını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Artık zamanınızı harcayan diğer yöntemlerden vazgeçip, sadece bu kitaba odaklanmanızı öneriyoruz.

Eski Sevgilimi Geri Kazanmak

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir