Hoşlandığın erkeği etkilemenin yolları konusunda işine çok yarayacak bilgiler paylaştık. Bu yöntemlerle hoşlandığın erkeği etkileyebilir ve aşık edebilirsin

Hoşlandığım bir erkeği nasıl etkileyebilirim? Acaba aşk gibi hoşlanmak gibi etkilemek de sadece şansa mı bağlı yoksa hoşlandığın erkeği etkilemenin yolları olarak bilinen işe yarar belli metotlar var mı? Varsa nelerdir, hepsi bu yazıda, tekmili birden…

Hoşlandığın Erkeği Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Hoşlandığın erkeği etkilemenin yolları arayışındayken şu soruları kendine kaç kere sormuşsundur.

  • Bir erkekten hoşlanıyorsan ne yapmak uygun olur?
  • Ondan hoşlandığımı fark etmesini beklemek midir uygun olan?

Gerçekçi olalım, beklemek hiçbir zaman iyi sonuç vermez. Bekleyen derviş sadece masallarsa muradına ermiş. Genellikle bekleyen kaybeder ve hızlı harekete geçen kazanır. Şayet sadece beklersen, onu elde etme hayalin mucizelere kalır. Doğru olan, boşu boşuna beklemeyip onu etkilemeye çalışmak için kararlı adımlar atmaktır. Eğer birinden hoşlanıyorsan onu elde etmelisin. Onu elde etmek için de öncelikle onu etkileyecek hamleler yapmalısın. Yani ilk adım, hamle yapmaya karar vermektir. İkinci adım ise onu etkilemek için uygulanması gereken metotları hayata geçirmektir.

Eğer bir erkek hoşlandığı kadını etkilemek için çabalıyorsa, bunu kadın da yapmalıdır. Bir kafede, okul kantininde ya da başka bir yerde öylesine oturup beklemek, hiçbir erkeği etkilemez. Hiçbir erkek kendi kendine ve bir şey yapmadan duran kadından etkilenmez. Ona senden hoşlanması için bir neden vermelisin. Eğer aklında olsaydın, o zaten harekete geçerdi öyle değil mi? Henüz böyle bir adım atmadığına göre, demek ki farkına varmadı. O halde vakit kaybetmeden onun senin farkına varmasını sağlamalısın. Şimdi soru şu; hoşlandığın erkeği etkilemenin yolları nelerdir ne tür metotlar uygulamak gerekir?

Hoşlandığın Erkeği Etkilemenin Yolları ve Formülleri

Hoşlandığın erkeği etkilemenin yolları bir tür matematik formülü müdür? Yemek tarifi gibi bir cevabı var mıdır? Evet, aynen öyle! Formülün içerisinde ki en kilit soru erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır? sorusudur. Bu soruya doğru cevabı bulursan, hoşlandığın erkeği etkileyebilirsin. Gerisi ise bilgiyi pratiğe dökmektir.

Şunu asla unutma! Onu etkilemelisin. Adım atması gereken sensin. Sen adım atmazsan, belki de senden haberi bile olmayacak. Bu nedenle, eğer bir erkekten hoşlanıyorsan, onu elde etmek için atılımlar yapmalısın.

Onu elde etmek için atılacak adımlar nelerdir? Bu konuda tüm soru işaretlerine cevap bulabileceğin Onu Elde Et isimli kitabı okuyabileceğin adresi verelim. Hoşlandığın erkeği etkilemenin yollarına dair her şey bu kitapta adım adım anlatılıyor. Kitabı okumak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsin.

Hoşlandığın Erkeği Etkilemenin Yolları

 

Hoşlandığın Erkeği Etkilemenin Yolları Kitabı İşe Yarıyor!

Eğer bir erkekten hoşlandıysan onu hayatına alıp almamaya karar vermelisin. Diyelim ki evet dedin. Onu istiyorum. O halde onu etkileyip aranızda bir şeylerin yaşanmasını sağlamalısın. Onu Elde Et kitabı bu işe yarıyor. Kitabı okumalı ve harekete geçmelisin. Çünkü bir an evvel ona kendini fark ettirmelisin. Onun aklına girmelisin. Başka bir deyişle onu tavlamak için doğru olacak adımları atmalısın. Bunun nedeni çok basit, çünkü hoşlanan sensin, ilk adımları da sen atmalısın ama bunu yaparken doğru adımları uygulamalısın.

Eğer hoşlandığın erkeğe kendini doğru yollarla gösteremezsen onu tavlayamazsın. Tersinden düşünelim. Farz edelim, bir erkek var ve senden hoşlanıyor. Seni beğeniyor ve belki de sana âşık. Eğer sana kendisini doğru şekilde göstermezse, duygularını sana doğru yollarla hissettirmezse, seni etkileyemez öyle değil mi? Senin için de aynısı geçerli!

Hoşlandığın Erkeği Etkilemenin Yolları Son Derece Pratik

Erkeklerin kötü bir huyu vardır. Erkekler bize göre daha geç fark eder, daha geç görür. Bunu aklından hiç çıkarma. Ayrıca şunu da asla aklından çıkarmamalısın. Yanlış adım her şeyi mahvedebilir. Bir arkadaşının işine yarayan yöntem senin işine yaramayabilir. Biri için doğru olan, diğeri için yanlış olabilir. Bu nedenle Onu Elde Et kitabındaki son derece pratik yollara kulak ver. Erkek psikolojisi ve erkek zihninin eğilimlerini pratik yollarla anlatan bu kitap sana aşkı kazandırabilir. Hoşlandığın erkeğe kendini doğru biçimde göstermelisin. Hoşlandığın bu erkeği etkilemeye çalışırken, hata yaparsan, senden ona doğru kurmaya çalıştığın köprü bir anda yıkılabilir.

Hoşlandığın erkeği etkilemenin yollarında olmazsa olmaz şeyler nelerdir? Hoşlandığın erkeği etkilemek için harekete geçtiysen, mutlaka ama mutlaka gözden kaçırmaman gereken bazı ayrıntılar var. Bu ayrıntıları asla gözden kaçırma, çünkü erkekler bu ayrıntıları gözden asla kaçırmazlar. Onu Elde Et kitabında bu ayrıntıların hepsinin açık ve net bir anlatımla yapılmış olduğunu göreceksin.

Her şeyden önce hoşlandığın erkeğin gözünde inandırıcı olmak zorundasın. Tavırlarınla, sözlerinde onu doğru kadın olduğuna inandırmalısın. Senin kişiliğinin onun için güven verici olduğunu düşünmeli. Eğer bu izlenimi başta verir ve daha sonra koruyamazsan, sen üzülürsün.

Erkekler ilişkilerde kadından her zaman denge ve destek unsuru olmasını beklerler. Dolayısıyla erkeğe daima şu duyguyu verebilmelisin. Yeri geldiğinde onunla hem iyi hem de kötü deneyimlerde omuz omuza ve yan yana olabilirsin. İster bir barda sarhoş kavgası çıktığında olsun, isterse bir alışveriş merkezine bir torba yırtıldığında etrafa saçılanları toplamak olsun. Dilersen yağmurlu havada yolda lastik patladığında, dilersen yakın çevreden üzücü bir haber geldiğinde. Erkek kadınından yanında denge ve destek olmasını bekler.

Her erkek için önemli olan iki temel kavram daha vardır. Eğer hoşlandığın erkekle bir köprü kuracaksan ve onun bu köprüye sahip çıkmasını istiyorsan, bu köprünün iki önemli ayağı olacak. Birincisi güven, ikincisi ise temizlik.

Hoşlandığın erkeği etkilemenin yollarında en önemli iki faktörden biri bu ama elbette yeterli değil. için ona güven vermelisin. Eğer güvenini kazanamazsan o köprüyü kuramazsın. Eğer güven olmazsa, o köprü kurulsa bile ayakta kalamaz. Bu sebeple atacağın hiçbir adımda güvenin sorgulanmasına neden olmamalısın.

Erkeklere göre kadın temiz olmalıdır ve bu temizlik sürekli hissedilmelidir. Erkekler ruhsal temizliği, kalp temizliğini kadında fiziksel özen ve temizlikle kodlayarak algılarlar. Yani temizlik sürekli kendisini göstermelidir, hissettirmelidir. Dokunuşla, kokuyla temizlik fark edilebilmelidir.

Hoşlandığın erkeğe her zaman kararında hareket ettiğini hissettirmelisin. Davranışlarınla ne çok serbest ne çok katı olmalısın. Giyiminle her durumda dengeye ve kararında hareket etmeye özen gösterdiğini hissettirmelisin. Bazen erkekler göründükleri kadar açık görüşlü değillerdir. Aynı şekilde bazen erkekler kendilerini tarif ettikleri kadar kapalı görüşlü de değillerdir.

Her durumda hoşlandın erkek sende özgüvene sahip bir kadın görmelidir. Ama dediğim gibi, hoşlandığın erkeğe kararında bir özgüven sahibi olduğunu onun hayatında denge ve destek için yer alacağını göstermelisin.

Sakın vur deyince öldürme. Hep kararında ol.  Sürekli özgüven patlamaları yaşamamalısın ve özgüven gösterileri yapmamalısın. Aynı şekilde denge demek, anne rolü üstlenmek değildir. Keza destek olmak da, sürekli olarak onu her konuda aşırı motive etmek de değildir. Hep kararında, hep ölçüsünde olmalısın.

Örneğin erkek kadının onunla ilgilenmesini ister, ama her konuya müdahale etmesini istemez. Erkek elbette hoşlandığı kadının üzerine düşmesini, ilgisini belli etmesini bekler. Ama bu iş de çığırından çıkmamalı.

“Hoşlandığın erkeği etkilemenin yolları” hakkındaki asıl detaylar için Onu Elde Et Kitabını okumanı bir kez daha tavsiye ederim.

Hoşlandığın Erkeği Etkilemenin Yolları

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir