Terk eden sevgiliyi geri getirmek 6 garantili taktik sayesinde eski sevgilinizi kolayca geri kazanabilirsiniz. Eski sevgiliyi geri getirme yöntemleri arasında en çok işinize yarayacak olan 6 taktiği yazımızda bulabilirsiniz.

İnternette eski sevgiliyi geri getirmek ile ilgili yüzlerce yazı okumuş ve onlarca video izlemiş birisi olarak sizlere en çok işe yarayan 6 tane taktik olduğunu belirtmek istiyorum. Bu taktiklerin en çok işe yarayan taktikler olduğunu neye göre söylüyorum diye soracak olursanız; yaptığım araştırmalarda gördüm ki bu taktikleri uygulayanların pek çoğu eski sevgilisini geri elde ediyor ve hatta fotoğraf çekilip facebook profili yapanları da gördüm…

Terk eden sevgiliyi geri getirmek 6 garantili taktik altta sıralı.

Taktik #1 Onunla 1 Ay Boyunca Konuşmayın

Genellikle terk edilen taraf, çok bağlanmış taraf oluyor. Dolayısıyla terk edildiğinde, karşı tarafa pek çok söz söylemek istiyor ancak birinci taktiğimiz; onunla konuşmamanızdır. Çünkü burada asıl amaç; o’nun aslında sizi ne kadar özlüyor olduğunu fark etmesini sağlamaktır. Ancak eğer siz sürekli o’na mesajlar atıp, o’nun sizinle yazışması ya da size dönmesi için sıkıştırırsanız, aksine o’nu kaybedersiniz.

Onunla herhangi bir şekilde iletişim kurmadığınızda ise büyük bir ihtimalle 1 ay içerisinde sizinle iletişime geçecektir. Bu 1 ay boyunca; telefonda konuşmayın, WhatsApp’ta yazmayın, Facebook’ta hiçbir şekilde beğeni, mesaj vs. atmayın… Kısacası hiç bir şekilde iletişim ve etkileşim kurmayın.

Taktik #2 Asla Yalvarmayın

En çok yapılan hataların başında yalvarmak geliyor…

Sakın yalvarmayın! Çünkü siz bunu yaptıkça, o daha da sizden uzaklaşacaktır. Bu şekilde o’nu kendinize çekmiş değil, kendinizden uzaklaştırmış olursunuz.

Yalvarmak ya da çok üzüldüğünüzü o’na belli etmek, sizin güçsüz olduğunuzu gösterir. Bu durum karşısında geri dönmesi çok daha imkansız bir hal alır. Ancak tam tersi güçlü bir kişiliğe sahip olduğunuzu hissettirirseniz ve bunu en az 1-2 ay boyunca sürdürürseniz, bu süreçte size dönmesi oldukça yüksek bir ihtimal dahilindedir.

Taktik #3 Güçlü Olmalısınız

Sizi terk etti diye sanki dünya başınıza yıkılmış gibi davranmanız, hiçbirşeyi değiştirmeyecektir. Güçlü olmalı ve kendinizi onarmalısınız. Sizi terk etmesi aslında sizin hayata karşı güçlü bir insan olmanızı sağlayacaktır. Bu süreci doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz. Hem fiziksel hem de psikolojik olarak güçlü olur, kendinizi onarır ve daha iyi olursanız, yakın bir zaman içerisinde sizinle yeniden etkileşim kurmaya başlayacaktır.

Terk edilen tarafın kendisini onarması çok zordur. Çünkü bütün olumsuz duygular o’nu etkisi altına alır. Bu durumda atılması gereken ilk adım ilişkinin bittiğini kabullenmektir. Bu adımı attığınızda, artık hayatın devam ediyor olduğunun farkına varmalı ve kendinizi onarmalısınız.

İlişki artık bitti. Şimdi sizi esir alan olumsuz duygulardan kurtulmaya başlamak için o’nu size hatırlatan herşeyi hayatınızdan çıkarın. Telefonunuzda bulunan herşeyi silin. Yeni bir sayfa açın. Bu süreci yeni arkadaşlar edinerek, daha kolay ve güçlü bir şekilde atlatmanız mümkün olacaktır.

Taktik #4 Sizi Hala Umursuyor mu?

O’nunla iletişime geçmeden önce, sizi hala umursuyor mu önemsiyor mu bundan emin olmalısınız. Ancak dikkatli olun. Bunu bir arkadaşınız aracılığı ile yapmaya çalışmanız doğru olmayacaktır. Bu şekilde o’nun dikkatini çekebilir ve niyetinizi belli edebilirsiniz. Bunun yerine o’nun sosyal medya hesaplarını gizli bir şekilde takip edebilirsiniz. Gönderilerine, paylaştıklarına ve yorumlarına bakın. Bu incelediğiniz ayrıntılarda ipuçları gizli olabilir. Bu sayede sizi hala önemsiyor mu bunu rahat bir şekilde anlayabilmeniz mümkündür.

Sizi hala umursuyor mu, bu taktiği uygulamadan önce ise 1 ay beklemenizi öneriyoruz. Yani ilişki bittikten itibaren 1 ay boyunca bunu yapmayın. 1 ay sonrasında bunu test edin ve eğer sizi hala umursuyor ya da önemsiyor olduğunu anlarsanız bu durumda doğru bir şekilde iletişime geçme taktiğinden devam edebilirsiniz.

Taktik #5 Doğru Şekilde İletişim Kurmak

İlk 1 aylık süreci o’nunla hiçbir şekilde etkileşime girmeden geçirmeyi başardıysanız, 1 ay sonrasında ise doğru bir zamanda, doğru bir yöntem ile kendisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bunu yapmanın en iyi yöntemi mesaj göndermektir. WhastApp, Facebook ya da Instagram üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

O’na mesaj atarken mesajınızın içeriği çok önemli.

Şunlara dikkat etmelisiniz;

  • O’na yazacağınız mesajınızda o’nu tekrar geri kazanmak istediğinizi belli etmemelisiniz.
  • O’nunla konuşmak istediğinizi söylememelisiniz.
  • Yazacağınız mesaj ilişkinizin bitme sebebi ile ilgili bir mesaj olmamalıdır.
  • Yazacağınız mesaj “özür” içeren tarzda bir mesaj da olmamalıdır.

Bu yazacağınız mesaj kısa ve öz olmalıdır. Olumlu yaklaşmalı ve ince düşünceli olduğunu hissettirmelisiniz. Mesela daha önce birlikte gittiğiniz bir yer ile ilgili olarak, bugün oradaydım ve sen aklıma geldin gibisinden kısa bir mesaj atabilirsiniz.

Terk eden sevgiliyi geri getirmek 6 garantili taktik Kitap Tavsiyesi

Taktik #6 “Eski Sevgiliyi Elde Et” Kitabını Okuyun

Terk eden sevgiliyi geri getirmek 6 garantili taktik yazımızın sonuna geldik. “Eski Sevgiliyi Elde Et” kitabı, ayrıldığınız sevgiliyi yeniden kazanabilmeniz için en işe yarar taktiklerin bulunduğu bir e-kitaptır. Bu kitabı inceledik ve gerçekten de işe yarar yöntemler olduğunu gördük. Sizi terk eden sevgiliyi yeniden kazanmanızı sağlayacak oldukça başarılı yöntemler bulunuyor. Bu yöntemlerin hepsi de bilimsel olarak işe yaradığı kanıtlanmış yöntemlerdir. Kitabı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Sizlere yazımızda belirttiğimiz taktikler genel olarak bilinen taktikler ancak bu bahsettiğimiz kitap içerisinde daha ileri düzey ve %90 başarı garantili taktikler bulunuyor.

 

Terk eden sevgiliyi geri getirmek 6 garantili taktik

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir