Soğuyan sevgiliyi geri döndürme yolları hakkında bilmeniz gereken 5 püf noktayı bu yazımızda sıraladık. Sevgiliniz size ilgi duyması için bu taktikleri uygulayın.

İster uzun süreli ister kısa süreli bir ilişkiniz olsun. Karşılıklı ilgi duyduğunuz için sevgili oldunuz. Ne var ki bazen bu ilişki rayından çıkıyor. Belirli sebeplerden dolayı soğuma başlıyor ve ilişkilerde bilindik hatalar yapıldığında bu beraberlik sona eriyor. Bilindik hatalar ilişki içerisinde yaşayan bireyler tarafından algılanamıyor. Dışardan baktığımızda klasik hataları kolayca görebiliyoruz. “Soğuyan Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları” başlıklı bu yazımızda bunu tersine çevirebilmeniz mümkün olabilir.

Soğuyan Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları 5 Püf Noktaları

 1. 3 Ölümcül Hata
  İlk püf noktamızla başlarsak hemen hemen herkesin ilişki içerisinde yaptığı ancak göremediği 3 ölümcül hata var. Merak etmeyin kimse ölmeyecek. Ölümcül olan bu hataların sayesinde ilişkinizin durumu değişecek sadece. Kötüye giden bir ilişkide bu 3 hata sonucu son vuruşu yapmış oluyorsunuz. Her bireyin kendine göre olan bu 3 ölümcül hatayı bularak hemen bundan vazgeçmek gerek.
  Ayrıca yine kimsenin farkına varamadığı 16 uğursuz davranışlardan dolayı iyi giden ilişkiyi bozabilir. Bundan hemen vazgeçmek gerekir. Nasıl yapacağız peki? Okumaya devam edin.
 2. 19 Uğurlu Hareket
  İlk püf noktasında yapılan hatalardan vazgeçtiğinizde ilişkinizin biraz iyiye doğru gittiğini fark edeceksiniz. Bu iyileşme sürecini hızlandırmak için uygulamanız gereken 19 uğurlu hareketi faaliyete geçirmeniz gerekecek. Ayrılık felaketi önlemek adına bu 19 uğurlu hareketi uygulamanız şart.
 3. İyi Tanı
  İki püf noktayı da başarıyla uyguladıysanız 3. Püf noktamızı uygulamaya geldi. Karşı cinsi iyi tanımaya başlamalısınız. Ne kadar çok bilgi toplarsanız o kadar iyi. Aldığınız bu bilgiler sayesinde ilişkinizin gidişatına yön verebilirsiniz. İnanın bu size çok keyif verecek. İpleri elinizde tutmak ve istediğiniz yöne götürmek hoşunuza gidecek. Üstelik sevgilinizin de hoşuna gidecektir bu adımlar.
 4. Doğru Puzzle Parçası Olmak
  Bir ilişkide kişiler birbirine bir bağ kurarlar. Çok bağlı olan çiftler ise birbirilerini tamamlamaya başlarlar. Bir Puzzle* örneği vermek gerekirse her bir parça bir yere aittir. Tüm parçalar birleştiğinde tüm tablo görünür. Parçalardan bir tanesi uyum sağlamadığı zaman tablo bozulacak. Uyum sağlamış çiftlerdeki gibi sizde partnerinizle birlikte bir uyum içinde olmanız gerek. Dengede olan bu ilişkiniz uzun sürecektir.
 5. Aşkınızı Planlayın
  Aşk herkesin bildiği ve tattığı bir elementtir. Element dedim çünkü aşk bilimdir. Planınızı bu bilime göre uyguladığınızda göreceğiniz sonuçlara çok şaşıracaksınız. Bu biliminde en önemli noktalar şunlardır.

   • Çember ihlali
    Her bireyin kendine göre bir alanı var. Bu alanı bazı kişilere açarız. Ancak aşırı alan ihlali yapıldığında ister istemez bu alanı kapatırız. Bunu partnerinize yaptığınızda sizden soğumaya başlayacaktır. Çemberi ihlali yapmamak ilişkinizi kurtaracaktır.
   • Doğru iletişim
    Diğer canlı varlıktan bizi ayıran noktalardan bir tanesi konuşmamızdır. İletişim kurarız sosyal hayatımızda. Bunu bazen de bilmeden saygısız ve gereksizce yaparız. Partnerinizle doğru iletişime girdiğinizde emin olun. Uzun uzun konuşun.

Kitap Tavsiyesi Onu Elde Tut

Soğuyan sevgiliyi geri döndürme yolları konumuzda size üstteki püf noktaları işleyen ve çok kolay öğreten kitap seti tanıtmak istiyorum. Uygulayacağınız adımlar sayesinde partneriniz size hiç göstermediği ilgiyi gösterecektir.

Kitap setin içeriği ile kolay anlaşılır bir dilde yazılmış konularla karşılaşacaksınız. Okuduğunuzda onaylayacağınız çok konu olacaktır. Üstte de söylediğim gibi dışardan baktığımızda göremediğimiz hataları görürüz. İşte bu kitap bunu başarıyor. İlişkinizi dışardan bakma şansını verip yaptığınız hataları önünüze seriyor.

Kara kara düşünüp soğuyan sevgiliyi geri döndürme yolları arayışınıza son vererek Onu Elde Tut kitabı okumanızı tavsiye ederim. Kitabı okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Dilerseniz alttaki görsele de tıklayabilirsiniz.

 

Soğuyan Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları 5 Püf Noktaları

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir