Kadınlar yatakta ne ister 20 Harika Taktik

kadınlar yatakta ne ister 20 taktik

Kadınlar yatakta ne ister 20 harika taktiğin tüm detaylarını anlattık. Kadınlar ne ister sen de keşfet.

Kadınlar sevişirken ne ister işte cevaplar.

Kadınlar yatakta ne ister sorusunun cevaplarını bilen bir erkek, hayatına girecek tüm kadınlar için vazgeçilmez bir erkek olacaktır. Çünkü hiçbir kadın, kadınları yatakta zevkten çıldırtmanın yollarını bilen cinsel becerileri yüksek bir erkekten vazgeçemez!

Dikkat!

Kadınların cinselliğe bakış açısı erkeklerden hayli farklıdır. Yatakta size eğlenceli gelen bir hamle, kadınlar sevişirken ne ister sorusunun uygun bir cevabı olmayabilir! Kadınlar ne ister bunun için öncelikle kadın ruhundan anlamak, onların cinsellikle ilgili çekirdek inançlarını bilmek çok önemli! Kadınlar cinsel ilişkide ne ister konusu dahilinde bu sayfada bulacaklarınız;

  • Kadınların cinselliğe bakış açısı
  • Yatakta nasıl bir erkek istedikleri
  • Performansınızı artırıcı öneriler…vs.
  • Seks esnasında yapılmasından hoşlandıkları şeyler
  • Hoşlanmadıkları şeyler

Bu sayfada okuyacaklarınız tüm bu detayları kapsıyor olacak. Tuhaf bulacağınız şeyleri görmezden gelmeyin! Çünkü buradaki her detay, kadınlar sekste ne ister sorusunun ayrı birer cevabıdır. Onları yargılamayın, sadece anlamaya ve kadın dünyası ile empati kurmaya çalışın! Böylece, kadınların zihnini çözebilir ve kadınları yatakta zevkten çıldırtmanın yollarını keşfetmiş bir erkeğe dönüşebilirsiniz.

Kadınlar Yatakta Ne İster?

Kadınları Yatakta Zevkten Çıldırtmanın Yolları 20 Harika Taktik

1-Kadınlar yatakta tabuları yıkan erkek ister

Eğer, tabuları varsa bu tabuları yıkmak size düşüyor beyler. Cinsel ilişkide kadının zevk aldığı pozisyonlardan daha önemlidir desek abartmış olmayız. Kadınları yatakta zevkten çıldırtmanın yollarında o derece önemli bir adım bu! Onun zihinsel ihtiyacı olan bu yıkım, sekste onun da daha çok keyif almasını sağlayacak ve elbette sizin de daha çok keyif almanızı sağlayacak. Zihninde soru işaretleri olan bir kadına, dünyanın en harika oral seksini yapsanız nafile! O kadın nikahlı karınız olsa bile!

Peki, tabular nasıl yıkılır? Öncelikle sizin de bu tabulara sahip olmamanız gerekiyor. Cinsellik konusunda geri kafalı adamlardansanız, farkında olmadan edeceğiniz bir lafla kendinizi zaten ele vereceksinizdir. Tabuları olan bir adam olduğunuzu gördüğünde, kadınınızın rahatlaması ve cinselliği doyasıya yaşaması imkansız olacaktır. Kadına, yatakta rahatça edepsizleşebileceğinin sinyallerini vermeli, bu konuda modern kafada bir adam olduğunuzu ve sex sonrasında onu ayıplamayacağınızı ona hissettirmelisiniz. Bunu yapamayacaksanız bu sayfayı terk edin! Çünkü henüz bu aşamayı geçememiş bir erkek, kadınlar yatakta ne ister konusunda aşağıda sıraladığımız diğer taktiklerin hiçbir faydasını göremeyecektir. Bu kısmı halletmiş olduğunuzu farz ederek devam edelim…

2-Kadınlar yatakta ağır kanlı erkek ister

Kadınlar yatakta ağırkanlı erkek ister çünkü kadınları yatakta zevkten çıldırtmanın yolları büyük oranda ritimden geçiyor. Hızlı olmak, kimi zaman tutkuyu ve yoğun arzuyu yansıtır ama her zaman hızlıysanız ergenlerden farkınız kalmaz. Kadın kısmı yatakta ağır ve yavaş ilerleyen erkek ister.  Çünkü bu ağır başlılığı, cinsellikte zaten belli bir tokluk seviyesine ulaşmış olduğunuzun bir işareti olarak görür. Bu da sizi onun nazarında daha çekici ve seksi bir erkek haline getirir. Kadın, cinsel uyarılmada belli bir seviyeye geldikten sonra ritmi hızlandırmanızda bir mahsur yok, hatta faydası var. Ama o vakte kadar mutlaka yavaş ilerleyin!

3-Kadınlar yatakta centilmen erkek ister

Kelimelerini iyi seçen, emir kipiyle konuşmayan, vücut diliyle kadına iltifat edebilen centilmen erkek isterler. Zaman zaman, sekse tat katan haşin yanlarınız da olabilir ama aradaki ince çizgiyi iyi korumanız gerekir.

Kadınları yatakta zevkten çıldırtmanın yollarında önce kadın beynini tahrik etmek, fiziksel tahrikten daha önemlidir. Bir kadını tahrik eden en önemli şey ise centilmenliktir. Yatakta ve yatak öncesinde kadınına karşı centilmence yaklaşan her erkek artı puanı kazanır. Kadınlar yatakta centilmen erkek ister!

***

Kadınlar yatakta ne ister 1.bölüm özet

a) Tabuları yık
b) Ağır kanlı ol
c) Centilmen ol

***

4-Kadınlar yatakta iyi bir vücut ister

Tıpkı erkekler gibi kadınlar da iyi bir vücutla sevişmek ister. Bir Brad Pitt olamayabilirsiniz ama göbeğiniz balkona dönmüşse ya da memeleriniz şişmişse bu sorunlara mutlaka çözüm bulun. Fit olmaya çalışın, bu konuda elinizden geleni yapın. Çünkü güzel bir vücutla sevişmek görsel uyarıcı bir etki yaratır. Bu da hem seks öncesinde kadınınızı iştahlandırmanıza hem de seks esnasında onun daha çok keyif almasına olanak tanır. Kadınları yatakta zevkten çıldırtmanın yollarında asla es geçilmeyecek önemli bir detaydır bu.

5-Kadınlar yatakta temiz bir erkek ister

Mutlaka! Nasıl ki bir erkek seviştiği kadının rahatsız edici ter kokusundan hoşlanmıyorsa kadınlar için de aynısı geçerli. Temiz olmayan bir erkekle sevişmekten zevk almak bir kenara yan yana oturmak zorunda kalmak bile kadın için işkencedir. Kadınlar yatakta temiz bir erkek ister. Net!

6-Kadınlar büyük penis ister

Kadınları yatakta zevkten çıldırtmanın yollarında en önemli detaylardan biri büyük penistir!

Tamlayan, tamamlanan mottosu ruhlara işlemiş halde. Boşluğu daha çok dolduran erkek, kadınlar nazarında iç güdüsel olarak en çok haz veren erkek konumuna yerleşiyor. Çoğu kadın bu konuda erkeğinin moralini bozmamak için hiç renk vermese de gerçek bu. Büyük penisli erkeklerden aldıkları hazzı hiçbir şeye değişmezler. Penis büyütmeyle ilgili egzersizleri ilerleyen satırlarda göreceksiniz.

7-Kadınlar metroseksüel erkek ister

Bu kelimeyi ülkemiz erkeklerinin çoğu sevmez ama üzgünüz! Kadınlar yatakta ne ister sorusunun cevaplarından biri de bu. Böyle bir gerçek var. Kadınlar metroseksüel derecede bakımlı erkek seviyor. Kırın zincirlerinizi ve ellerinize manikür, cildinize bakım yaptırın. Çok kıllıysanız azaltmanın yollarını arayın. Çünkü kadınlar metroseksüel erkek ister.

8-Kadınlar hoş bir koku duymak ister

Kokunun önemi çok büyük. Hem tahrik etme açısından hem de seks esnasında yaşatacağı haz açısından. Ağır olmayan ve kadınlara heyecan veren kokuların gücünden faydalanın.

***

Kadınlar yatakta ne ister 2.bölüm özet

a) Fit ol
b) Temiz ol
c) Metroseksüel ol
d) Penisi büyüt
e) Parfüm seçimini iyi yap

***

9-Kadınlar sınırların iyi tespit edilmesini ister

Kadınları yatakta zevkten çıldırtmanın yollarından biri de onun sınırlarını iyi tespit etmektir. Bazı kadınlar kendisine yapılan oral sekse bayılır, hatta vajinal birleşmeden bile o kadar haz almaz. Bazıları ise oral seksten nefret eder ve asla yaptırmaz. Kimisi belli etmez, yaptırır ama aslında bundan pek hoşlanmıyordur. Bazısı için köpek pozisyonu berbattır, bir diğeri için en şahane pozisyonlardan biridir. Bunlara benzer onlarca örnek verilebilir. Ona yaptığınız şeylerden gerçekten keyif alıp almadığını görmek için çıkardığı seslere, bakışlarına, vücut diline dikkat kesilin. Dile getirdiklerine kesin gözüyle bakmayın. Siz analiz edin. Hoşlanmadığını hissettiğiniz şeyi yapmayın. Asla!

10-Kadınlar yatakta kükreyen erkek ister

Yüksek arzuyu ve hazzı belli eden anırma türü sesler kadın üzerinde tahrik edici etki yapıyor ama nedense erkekler bu konuda pek bir cimri davranıyor. Ses çıkarmaktan geri durmayın. Çünkü o anki sesiniz hem tahrik edici hem de kadını motive edici bir güce sahip. Kadınları yatakta zevkten çıldırtmak için seks esnasında bağırmaktan, ses çıkarmaktan geri durmayın.

11-Uzuvlarıyla konuşulmasını ister

Kadınlar yatakta ne ister diye 10 kadına sorsanız 9’u uzuvlarıyla konuşmanızı söyler. Örneğin oral seks esnasında klitorisine yönelik söyleyeceğiniz herhangi ufak bir söz kadınlar için çok etkileyici olabilir. ‘Selam prenses’ diyerek minik bir espiri yapmanız onu hem güldürecek hem de daha ateşli sevişmesine sebep olacaktır. Klitorise şımartıcı sözler söylemeniz, göğüsleriyle konuşmanız kadınların seks esnasında çok hoşlandığı şeylerdir.

12-Kadınlar yatakta bu pozisyonları ister

Cinsel ilişkide kadının zevk aldığı pozisyonlar olarak ilk 4 şöyle;

  • Ride a horse
  • Geniş misyoner
  • Büyülü makas
  • Uzanan kaniş

Bu 4 pozisyon kadınlar üzerinde en azdırıcı etki yaratan pozisyonlardır. Kadınların yatakta istediği pozisyonlar hakkında resimli anlatım için Smart Casanova kitabını okumanızı mutlaka tavsiye ederiz.

13-Kadınlar yatakta senkronizasyon ister

Erken boşalma sorunu olan erkekler ve onların partneri olan kadınlar için bu konu tam bir baş belası. Siz henüz hazır hale gelmemişken boşalan bir kadınla seviştiğinizi düşünsenize! Bir değil, iki değil, her seferinde bir senkronize olamama durumu… O ilişkiye devam eder miydiniz? Ya da belki bazı şartlar nedeniyle devam edecek olsanız da bu sizin için tam bir işkence gibi olmaz mıydı?

Kadınlar yatakta senkronizasyon ister yani geç boşalan erkek ister! Böyle bir sorununuz varsa, bu sorunu ortadan kaldırmak için çok acil tedbirler alın. Çözümsüz değil. Doğal yöntemlerle kısa sürede bu dertten kurtulan erkekler var. Bunla ilgili bilgileri de ilerleyen satırlarda göreceksiniz.

14- Bazı kadınlar çeşitlilik ister

Başta her ne kadar tabulardan bahsetmiş olsak da bu tabuları iplemeyen azınlık bir kesim olduğunu da belirtelim. Bu gibi kadınlar cinsellikte yeni şeyler denemeye açıktırlar. Hatta farklı seks türlerine eğilim gösteriyor olabilirler. Örneğin, fetiş seks ya da BDSM gibi seks çeşitleri!

Bu tip kadınları yatakta zevkten çıldırtmanın yolları başkadır. Alışılmışın dışında hamleler isterler. Ne gibi? Cinsel yaşamında deri fetişizmine bağlı bir kadını mutlu etmek için seks esnasında mutlaka deri objeler kullanmanız gerekir.  BDSM bir kadına ise köle ya da efendi muamelesi yapmanız gerekebilir. Detaylar Smart Casanova Kitabında

15-Kadınlar yatakta romantizm ister

Kadınları yatakta zevkten çıldırtmanın yollarından biri de romantizm isteklerini tatmin etmektir. Seviştiğiniz alanın romantizmini artırmanız kadınlar için çok önemli bir detay. Yanan bir sürü küçük mum ışığı hem kadın için hem sizin için yüksek haz yaşatacaktır.

16-Bazı kadınlar yatakta seks oyuncakları ister

Bazı kadınlar yatakta seks oyuncaklarının da olmasını ister. internetten sipariş ederek kolaylıkla alabileceğiniz yetişkin oyuncakları her ikinizin de cinsel yaşamına büyük renk katacaktır. Partneriniz olan kadın, bu oyuncakları daha önce hiç deneyimlememiş olsa da sizle denedikten sonra bundan asla vazgeçemeyecektir. Örneğin vibratör, dildo, rings, toplar, similatör, paddle, gag, titreşimli g-string gibi pek çok seçenekten faydalanabilirsiniz.

***

Kadınlar yatakta ne ister 3.bölüm özet

a)Sınırları iyi tespit et
b) Kükre
c) Uzuvlarıyla sohbet et
d)Pozisyonları ihmal etme
e) Senkronizasyonu koru
f) Seks çeşitlerini yabana atma
g) Romantizme devam et
h) Yetişkin oyuncakların gücünü kullan

***

17-Seksi ol deme

Pek çok erkeğin düştüğü en büyük hatadır bu! Seksi ol demeyin ya da seksi görünmesini dayatmayın. Seksi bir şeyler yaptığında ‘Bu çok seksiydi’ demeniz yeterli. Böylece neleri seksi bulduğunuzu öğrenmiş olacak ve fırsat buldukça bunları zaten kendiliğinden yapacaktır. Erkeği tarafından seksi ol telkininde bulunulan kadınlar, kendilerinin cinsel bir meta olarak görünüyor olduklarını düşünerek psikolojik direnç göstermeye başlar ve seksi olmamak üzere çabalarlar. Bir tür inatlaşma haline girerler ve erkeği için güzel şeyler yapmak istemez hale gelirler. Bu durum cinsel yaşamınızı hem onun hem de sizin için çekilmez hale getirir.

18-Seks Sonrası Soğukluk Gösterme

Karınız da olsa sevgiliniz de olsa seks sonrasında soğukluk göstermeyin. Bundan hiç hoşlanmazlar. Kadınları yatakta zevkten çıldırtmanın yollarında ilerlemeye çalışırken, onları sinirden çıldırtmayın!

***

Kadınlar yatakta ne ister 4.bölüm özet

a) Seksi ol deme
b) Seks sonrası soğuk davranma

***


Kadınlar Yatakta Ne ister Kitap

Resimli Anlatımlı Smart Casanova Kitabı ile Hepsini Keşfet


Onu Elde Et Formen Kitabı

Hoşlandığı kadını henüz elde edememişlerin kitabı!
Ne tür yaklaşımlarla kadınları etkileyebileceğini keşfetmek istersen…

onu elde et formen

Resmi göremiyorsan buraya da tıklayabilirsin!


Eski Sevgiliyi Elde Et Kitabı

Eski sevgilisini geri kazanmak isteyenlerin kitabı!
Ne tür yaklaşımlarla onu yeniden kazanabileceğini keşfetmek istersen…

eski sevgiliyi elde et formen

Resmi göremiyorsan buraya da tıklayabilirsin!


Smart Casanova & Onu Elde Et Formen Kitabı
Akıllı Erkeklerin Cinsel ve Duygusal Rehberi!
Bir kadını kendinize hayran bırakmak ve onu zevkten 4 köşe yapmak için bilmeniz gereken tüm detaylar
resimli anlatımlı olarak Smart Casanova & Onu Elde Et Formen Kitabında

Resmi göremiyorsan buraya da tıklayabilirsin!


Kadınlar yatakta ne ister

Sen de Keşfet

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir