Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları pdf indir-Kitabı buradan hemen indirebilirsiniz. Kısa sürede ona yeniden sahip olmanın yollarını sen de keşfet.

Bu e-kitapta öğreneceklerinle sen ve o, eski mutlu günlerinize geri dönebilirsiniz. Telefon, e-book reader, pc, tablet ya da masaüstü bilgisayarında kolaylıkla okuyabilirsin. Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları pdf indir ve sen de kısa sürede ona yeniden sahip ol. Bu yazımızın en altında yer alan linke veya görsele tıklayarak kitabı indirebilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Pdf indir Mutluluğu Yakala

Size vereceğimiz linke tıklayarak açılacak olan sayfada aşağıya doğru ilerleyin. Kitap setinin görselini gördüğünüz anda üzerine tıklayın ve adımları takip edin. Maksimum 5 dakika gibi bir sürede e-mail adresinize kitabın indirme linkleri gönderilir. Linkleri tıkladığınızda kitap seti içerisindeki ana kitap ve diğer 3 adet ek kitabı isterseniz telefonunuza, isterseniz bilgisayarınıza ya da diğer cihazlarınıza indirebilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey kitabın kadın ve erkek okuyucular için iki ayrı versiyonu bulunuyor olduğu. Kadınsanız ‘Kadın Okuyucular İçin’ yazan kitap resmine, erkekseniz ‘Erkek Okuyucular İçin’ yazan kitap resmine tıklamanız gerekiyor.

Kitabın su gibi akan yazı dili, hayran bırakan grafiksel dizaynı ve elbette en önemlisi de okuyucusuna aktardığı bilgilerin işe yararlığı bu kitabı vazgeçilmez yapan özelliklerden sadece birkaçı.

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları pdf indir işlemini başlatmak için buraya tıklayarak kitabın sayfasına gidebilir ve cinsiyetinize uygun kitabı seçerek indirme işlemini hemen başlatabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Pdf indirenler Ne Diyor?

Çok iyi şeyler söylüyorlar. Çünkü kitap gerçekten işe yarıyor. Kitabı indirenlerden birkaçının yorumlarını aşağıda görebilirsiniz.

Lerzan

Benim en kötü şansım ayrılığımız sonrasında kendiliğinden görüşebilme imkanım olmamasıydı. Aynı işyerinde değildik, ortak arkadaşlarımız azdı, evlerimiz yakın değildi… Sosyal medya alanlarından da birbirimizi silmiştik. Yani onu telefonla aramadığım sürece görüşme imkanımız yoktu. Bunu zaten zamanında defalarca yapmıştım, kaba tabiriyle artık b…nu çıkarmak istemiyordum. İnternette ne yapabilirim diye araştırırken sayfanıza denk geldim ve hiç düşünmeden kitabı indirdim. Bir şeyler yapmam lazımdı ve ne yapmam gerektiğini bilmiyordum. Bana neler yapacağımı söyleyecek bir akıl hocasına ihtiyacım vardı, sayenizde akıl hocamı bulmuş oldum. Yapılması anlatılan hazırlıklardan sonra onla özel irtibat kurma hakkında yazdığınız metotlar öyle işime yaradı ki her seferinde dediğim yere geldi. Oturduk konuştuk. Elbette ki sadece sizin önerdiğiniz konular üzerine. Diğer meselelere girmedik. Sonraki buluşmaları o istedi. İlk buluşmalarımızda pek ilgili değildi ama cidden dediğiniz gibi bana yeniden aşık olmaya başladı. Mutluluktan havalara uçtuğum o anlarda çok emeğiniz var. Siz metotlar kitabı yazmıyorsunuz sadece inanın insanları çok mutlu eden işler yapıyorsunuz. Hakkınızı helal edin emi?

 

Seçil

Sevgili Ar-ge Ekibi, size nasıl dua ediyorum anlatamam. Özlemden geberiyordum resmen ve ne yaparsam yapayım bir türlü eski sevgilimle yakınlaşamıyorduk. Tam tersine benden gitgide daha çok soğuyordu. Mesajlarıma cevap vermemeler, yüzüme telefonu kapatmalar… Sanırım yeniden bir arada olmak için yaptıklarımla iyice bunaltmıştım onu. Kitabı okuduktan sonra anladım tüm hatalarımı. İki buçuk ay boyunca kitapta yazılanların hepsini uyguladım. Allah sizden razı olsun. Şimdi eskisinden daha iyi bir ilişkimiz var. Hala inanamıyorum buna… iyi ki varsınız.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Pdf indirmek için Tıkla

“Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları pdf indir” ve sen de mutluluğu yeniden yakala. Buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayarak kitabın sayfasına gidebilir ve cinsiyetinize uygun kitabı seçerek indirme işlemini hemen başlatabilirsiniz.

eski sevgiliyi elde et kitabı okumak için tıklasistem uyumlu logo

 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir