Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı kitabı pdf indirebileceğiniz linki paylaşıyoruz. Tıkla oku. Bu kitabı okuduktan sonra aşk hayatınız değişecek.

Erkekleri etkilemek ve istediği erkeği elde edebilmek, az sayıda kadın için tereyağından kıl çekmek kadar kolayken neden geride kalan birçok kadın için bu denli zor hiç düşündünüz mü?

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı Pdf işte bunu anlatıyor ve neler yapmanız gerektiğini sırasıyla gösteriyor. Biz de bu yazımız sonundaki linkle bu kitabı indirip okuma şansı yakalamanızı sağladık ama öncesinde birkaç detaya değinelim.

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı Pdf Sırları Deşifre Ediyor

Bakıyorsunuz mesela, kız afet-i devran değil. Boyuna posuna baktığınızda bazı kusurlar bile var mesela ama nasıl oluyorsa, erkeklerin göz bebeği ve ilgi odağı olmayı becerebiliyor. Parmak şıklatsa erkekler onun dibinde bitiyor. Ülkemiz nüfusuna bakınca normalde 1 kadına 3 erkek düşüyor ama cazibe merkezi haline gelmiş bu kızlar yüzünden payımıza düşen erkek sayısında hayli azalma oluyor. Neyi doğru yapıyorlar da, bizim payımıza düşen erkekleri de kendi çemberlerine dahil edebiliyorlar? Bu sorunun cevaplarını Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı Pdf  kitabında detaylarıyla bulacaksınız.

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı Pdf Nedir?

Yukarıda dedik ya hani, ‘Neyi doğru yapıyorlar da, bizim payımıza düşen erkekleri de kendi çemberlerine dahil edebiliyorlar?’ diye. İşte bu kitap, neyin doğru olduğunu ve bu doğruların nasıl uygulanacağını anlatıyor. Know-How yani (Bil-Yap) türü kitaplar sınıfına giriyor. Bu tür kitaplar sıralı biçimde neyi, nasıl yapacağınızı gösteriyor.

Erkekleri etkileyebilen bir kadın olmanın püf noktalarını, erkeklerin bilinçaltındaki çekirdek inançlarını, onların zihnini nasıl tesir altına alabileceğinizi, sürekli etrafınızda olmalarını istetmeyi…vs. gibi bir sürü metotlar öğretiyor.

Yukarıda bahsettiğimiz cazibe merkezi olmayı başarabilmiş genç ya da orta yaş kadınlar bu doğru davranış ve yaklaşımları bazen bilinçli yapıyorlar bazense bilinçsizce, farkında olmadan yapıyorlar. Nasıl olursa olsun sonuç olarak doğru noktalara değiniyorlar. Şimdi, erkeklere karşı bu doğru yaklaşım ve davranışların neler olduğunu bildiğinizi ve onları uyguladığınızı düşünün! Kısa bir süre sonra erkekler sizle de yoğun şekilde ilgilenmeye başlayacaklardır. Çok çirkin bir ördek yavrusu değilseniz, elde edeceğiniz sonuç bu olacak. Çünkü işin tılsımı şahane bir güzelliğe sahip olmakta değil, işin sırrı şahane bir çekiciliğe nasıl sahip olacağınızı bilmekte yatıyor. Erkekleri Elde Etme ve Etkileme sanatı kitabı pdf de bu sırları paylaşıyor.

Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı Pdf İndir

Aslında kitabın daha kısa bir ismi var; Onu Elde Et kitabı ama içeriğinin oluşturduğu iskelet erkekleri etkileme ve elde etme sanatı olduğu için bu uzun ismiyle tanınıyor. Kitap tam bir set halinde. 65 sayfalık ana kitap ve yanındaki 3 adet ek kitabı birden indiriyorsunuz. Bu ek kitaplar;

  • 30 sayfalık ‘İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat’ isimli birinci ek kitap
  • 30 sayfalık ‘Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma’ isimli ikinci ek kitap
  • 13 sayfalık ‘Onla Chat’ isimli üçüncü ek kitap

Ek kitaplar için bile ayrı ayrı makale yazılabilir ama lafı daha fazla uzatmayalım ve kitap setini indirebileceğiniz linki verelim. Aşağıda link barındıran yazıya ya da resme tıklayarak kitabı indirebilirsiniz.

“Erkekleri Elde Etme ve Etkileme Sanatı Kitabı Pdf” indirmek ve okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

onu elde et kitabı okumak için tıklasistem uyumlu logo

 

 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir