Depresyona Son Kitabı indirmek için bu yazı içerisinde vereceğimiz linki kullanabilir ve Depresyona Son pdf kitabı kolaylıkla indirebilirsiniz. Depresyona iyi gelen kitaplar nelerdir diyenlere ilk sırada önereceğimiz Kıvanç Galip Över’ in Depresyona Son Kitabını buradan indirebilirsiniz.

Yazar Kıvanç Galip Över’ in depresyonu nasıl yendiğini görmek, depresyonla mücadele konusunda sizi hayli motive edebilir. İndirilebilir pdf formuyla Depresyona Son kitabını bu yazımızın son satırındaki linke ya da görsele tıklayarak hemen indirebilirsiniz. Depresyona Son kitabı indirmeden önce kitap hakkında detay öğrenmek isteyenler ise aşağıdaki satırları okuyarak ilerleyebilirler.

Depresyona Son Kitabı indirmeden Önce

Depresyona Son kitabı indirmeden önce kitap hakkında bazı detayları aktaralım. Depresyona Son pdf kitabı bir ana kitap ve yanında dört adet bonus kitaptan oluşmakta. Ana kitapta depresyondan kurtulmanın yolları olarak 12 yol anlatılıyor. Depresyonla mücadelede uygulaması kolay, gayet hayatından içinden yöntemler aktarılıyor. Bunla birlikte mücadele edeceğiniz şeyin ne olduğunu tam olarak algılayabilmeniz için yani depresyonu her yönüyle tanıyabilmeniz için çok önemli bilgiler de ana kitapta veriliyor.

Depresyona Son kitabını indirdiğinizde ana kitabın yanı sıra sahip olacağınız bonus kitaplardan ilki Acil Durum Eylem Planı isimli kitap. Bu kitapta olan şey şu; yaklaşık 90 sayfa olan ana kitabı okumayı bitirmeniz uzun sürebilir düşüncesiyle içerisinde bulunduğunuz depresyona nasıl hemen müdahale edebileceğiniz anlatılıyor. İsminden de anlaşılacağı gibi acil durum eylem planı.

Depresyona son pdf kitabındaki ikinci bonus kitap Duygu durumu Takip Testi. Bu kitapta yaklaşık 40 tane soru bulunuyor. Periyodik aralıklarla bu soruları kendinize sormanız isteniyor. Böylece sorulara vereceğiniz cevaplar değiştikçe depresyon halinizin de değişmiş olacağı öngörülüyor. Kendi durumunuzu, gelişiminizi takip etmeyi sağlayan çok önemli bir yöntem bu.

Depresyona Son kitabı indirdiğinizde elde edeceğiniz diğer son iki bonus ise Antidepresan Yazılar olarak adlandırılmış. Kadın ve erkek okuyucular için iki farklı versiyon yapılmış ama o kadar keyifli yazılar ki bunlar cinsiyetinize uymasa da her ikisini de büyük bir keyifle okuyacağınıza eminiz.

Depresyona Son Kitabı indir pdf

Depresyona Son kitabı indirmek için başta da dediğimiz gibi bu yazımızın son satırındaki linke ya da görsele tıklayabilirsiniz. Doktor tedaviniz yeterli gelmiyor ve tedavinize ek olarak size moral verecek, motive edecek şeyler arıyorsanız Yazar Kıvanç Galip Över’ in deneyimleri depresyonla mücadelenizde size de iyi gelebilir ve yaşayacağınız motivasyonla kısa sürede siz de depresyon derdinden kurtulabilirsiniz. Kitabı indirmek için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Şimdiden geçmiş olsun dileklerimizle,

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir