Dudaklarına dolgu yaptırdı, bu hale geldi!

Hemşire Merve Keleş, internette kendisini estetik uzmanı olarak tanıtan fakat kuaför olduğu ortaya meydana çıkan Soner G.’ye dudaklarına dolgu yaptırdı. Keleş, derhal dudağını tamamen kaybetme riskiyle karşı karşıya.

Dudaklarına dolgu yaptırdı, bu hale geldi! foto 1

Adana’da yaşayan hemşire Merve Keleş, bir arkadaşı yoluyla internette kendisini estetik uzmanı olarak tanıtan Soner G.’yle tanıştı. Dudağını kalınlaşmak isteyen Keleş, Azerbaycan’da eğitim gördüğünü öne süren Soner G.’ye önce 500 liraya geçici dolgu yaptırdı. Bu dolgu bir haftada eriyince bu kere bin liraya silikon dolgu yapılması konusunda anlaştı.
Soner G. “Kliniği tadilatta olduğu için işlemi evde yapacağını” söyledi…
Estetik operasyondan yarım saat sonradan Merve Keleş’in dudakları şişmeye başladı.

16
Dudaklarına dolgu yaptırdı, bu hale geldi! foto 2

Soner G.’nin bir gün sonra kendisine telefonla ulaşan ve dudaklarında dayanılmaz bir ağrı hissettiğini söyleyen Keleş’e, “Enfeksiyon kapmışsın, bu beni aşar, hastaneye git” dedi.
22 yaşındaki Merve Keleş yaşadıklarını şöyle anlattı: “Bir arkadaşım kalça ve göğüs dolgusu yaptıracaktı. İnternetten araştırma yaparken, bu kişinin medikal estetik uzmanı yazan Instagram hesabını görmüş. Arayınca bize Türkiye’de 2 sene tıp okuyup bıraktığını, sonradan Azerbaycan’da eğitim gördüğünü söyledi. Kendisini medikal estetik uzmanı olarak tanıttı. Benim doğuştan daha aşağı dudağımın bir tarafı yüksekteydi. Dudaklarım da inceydi. Keza şekil bozukluğunu düzeltmek keza de kalınlaşmak için dudak dolgusu yaptırmak için anlaştım.

26
Dudaklarına dolgu yaptırdı, bu hale geldi! foto 3

Operasyon ardından dudağım şişti, ateşim çıktı. Hastanede kullandığı malzemenin anlattığı malzeme olmadığı belirlenince araştırma yaptık, kadın kuaförü olduğu ortaya çıktı.
18 gündür hastanede yatıyorum. Ne kullanıldığını bilemedikleri için müdahale yapamıyorlar. Kendisini arıyorum bana ‘Bildirmek zorunda değilim, seninle muhatap olamam’ diyor. Bu hafta ameliyat olacağım olur ya de dudağımı iyice kaybedeceğim.”

36
Dudaklarına dolgu yaptırdı, bu hale geldi! foto 4

Bir sıhhat çalışanı olarak fazla pişman olduğunu anlatan Merve Keleş, şöyle devam etti:
“Çok pişmanım. Lakin bunu şu an bildirmek ne kadar anlamlı muhakkak değilim. Yaptırmayı çok istiyordum. Ben sağlık durumu çalışanıyım ama bu kişi kendi hekim olarak tanıtmıştı. Ben de sağlık çalışanıyım ama ‘Hemşireyim’ diyorum ve diplomam budur demiyorum.

46

Adana’da yaşayan hemşire Merve Keleş, bir arkadaşı yoluyla internette kendisini estetik uzmanı olarak tanıtan Soner G.’yle tanıştı. Dudağını kalınlaştırmak isteyen Keleş, Azerbaycan’da eğitim gördüğünü öne süren Soner G.’ye önce 500 liraya geçici dolgu yaptırdı. Bu dolgu bir haftada eriyince bu kez bin liraya silikon dolgu yapılması konusunda anlaştı.
Soner G. “Kliniği tadilatta olduğu için işlemi evde yapacağını” söyledi…
Estetik operasyondan yarım saat sonra Merve Keleş’in dudakları şişmeye başladı.

Soner G.’nin bir gün sonra kendisine telefonla ulaşan ve dudaklarında dayanılmaz bir sancı hissettiğini söyleyen Keleş’e, “Enfeksiyon kapmışsın, bu beni aşar, hastaneye git” dedi.
22 yaşındaki Merve Keleş yaşadıklarını şöyle anlattı: “Bir arkadaşım kalça ve göğüs dolgusu yaptıracaktı. İnternetten araştırma yaparken, bu kişinin medikal estetik uzmanı yazar Instagram hesabını görmüş. Arayınca bize Türkiye’de 2 sene tıp okuyup bıraktığını, sonradan Azerbaycan’da eğitim gördüğünü söyledi. Kendisini medikal estetik uzmanı olarak tanıttı. Benim doğuştan daha aşağı dudağımın bir tarafı yüksekteydi. Dudaklarım da inceydi. Hem şekil bozukluğunu düzeltmek hem de kalınlaşmak için dudak dolgusu yaptırmak için anlaştım.

Işlem ardından dudağım şişti, ateşim çıktı. Hastanede kullandığı malzemenin anlattığı araç gereç olmadığı belirlenince araştırma yaptık, kadın kuaförü olduğu ortaya çıktı.
18 gündür hastanede yatıyorum. Ne kullanıldığını bilemedikleri için müdahale yapamıyorlar. Kendisini arıyorum bana ‘Anlatmak zorunda değilim, seninle muhatap olamam’ diyor. Bu hafta ameliyat olacağım ola ki de dudağımı adamakıllı kaybedeceğim.”

Bir sağlık çalışanı olarak fazla pişman olduğunu anlatan Merve Keleş, şöyle devam etti:
“Çok pişmanım. Ama bunu şu an bildirmek ne kadar anlamlı belirlenmiş değilim. Yaptırmayı fazla istiyordum. Ben sağlık durumu çalışanıyım ama bu kişi kendi doktor olarak tanıtmıştı. Ben de sağlık çalışanıyım fakat ‘Hemşireyim’ diyorum ve diplomam budur demiyorum.

1,688 total views, 2 views today

Yorumlar

yorumlar

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir