Acun’dan Şeyma Subaşı İtirafı

Hülya Avşar’ın Star TV’de yeni yayınlanmaya başlayan “Bir Hülya Sohbeti”ne konuk olarak katılan Acun Ilıcalı, Şema Subaşı ile olan ilişkisiyle ilgili daha önce hiç bir yerde yapmadığı cana yakın itiraflarda bulundu.

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı’na karşın eleştirilere karşısında net konuştu. İşte o yorumlama:

 “Meşhur olduğunuz vakit basın peşine düşüp takip ediyor. Şeyma da Instagram kullandığı için basın için önemli br araç gereç oluyor. Bu konuyla ilgili uzun konuşmak istemiyorum, diyebileceğim tek bir şey var, Türkiye’nin hatalı bildiği bir konu var. Şeyma’yı vaktinde görüp beğenen ve arkadaşlık teklif eden bendim. O dönem için hücum olarak yanlış bile olsa hiçbir vakit Şeyma, “Acun beraber olalım, beni gezdir, bir yaşam yaşamak istiyorum” demedi.

Dışarıdan algısal olarak yanlış görünen tek konu bu. Şeyma-Acun ilişkisinde onu ikna eden ve ilişkiyi sürdüren benim. Başından beri kafaya taktım, mutlu bir ilişki yaşıyorum. Kızlara baktığımız zaman Instagram dünyaları var. Şeyma’nın da kendine ait bir dünyası var ve o dünyada yaşıyor. O konuda başarılı buluyorum kendisini. Özel hayatımla ilgili artı konuşmam, bu sana özel olsun kimseye söyleme.”
 

434 total views, 1 views today

Yorumlar

yorumlar

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir